Інтерфакс-Україна
12:22 16.08.2024

Держекоінспекція перевірить дотримання ДМЗ Ярославського екологічного законодавства

1 хв читати
Держекоінспекція перевірить дотримання ДМЗ Ярославського екологічного законодавства

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України доручило Державній екологічній інспекції (ДЕІ) Придніпровського округу провести позапланову перевірку дотримання ПрАТ "Дніпровський металургійний завод" (ДМЗ), що входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, умов дозволу викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Згідно з пресрелізом у п'ятницю, останнім часом до Мінекології надходять численні скарги від жителів м. Дніпро про погіршення стану атмосферного повітря внаслідок виробничої діяльності ДМЗ.

"За дорученням Міністерства Держекоінспекція здійснить позапланову перевірку ПРАТ «ДМЗ». Зокрема перевірять виконання умов попереднього припису ДЕІ щодо усунення порушень умов дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Про результати позапланової перевірки буде повідомлено додатково", - констатується в інформації міністерства.

ДМЗ спеціалізується на випуску сталі, чавуну, прокату та виробів із них.

Група DCH 1 березня 2018 року підписала договір про купівлю у Evraz Дніпровського метзаводу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула внаслідок атаки російських дронів у Чернігівській області – Нацполіція

Одна людина постраждала внаслідок атаки ворожого дрона в Херсонській області – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Саміт НАТО пройде без засідання щодо України, стверджує Politico, проте зміни в офіційній програмі наразі відсутні

Зеленський уже ухвалив низку кадрових рішень щодо керівників закордонних дипломатичних установ України - Сибіга

ООН запустила міжнародну панель з управління хімречовинами і відходами

Семеро цивільних постраждали внаслідок ворожих атак по Дніпропетровській області - Лукашук

Глави МЗС України та Великої Британії скоординували позиції напередодні саміту НАТО в Гаазі

У Старому Салтові на Харківщині загинув цивільний через атаку дрона

Лукашенко загалом звільнив 14 політв'язнів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА