Інтерфакс-Україна
21:37 01.07.2020

"Запоріжсталь" у I півріччі знизила випуск прокату на 9,6%, але наростила чавуну на 2%

2 хв читати
"Запоріжсталь" у I півріччі знизила випуск прокату на 9,6%, але наростила чавуну на 2%

Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь", один із найбільших платників податків України та Запорізької області, в січні-червні поточного року скоротив випуск прокату на 9,6% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року - до 1 млн 547,5 тис. тонн.

Відповідно до прес-релізу підприємства, виплавка сталі за шість місяців року знизилася на 10,1% - до 1 млн 815,1 тис. тонн, але збільшила чавуну - на 2%, до 2 млн 161,4 тис. тонн.

У червні вироблено 366,2 тис. тонн чавуну, 310,7 тис. тонн сталі, 259,1 тис. тонн прокату, тоді як у травні - 391,7 тис. тонн чавуну, 321,5 тис. тонн сталі, 269, 1 тис. тонн прокату.

Як повідомлялося, "Запоріжсталь" у 2019 році скоротила випуск прокату на 5,3% у порівнянні з 2018 роком - до 3 млн 348,7 тис. тонн, сталі - на 2,5%, до 4 млн 4,5 тис. тонн , чавуну - на 0,6%, до 4 млн 360,8 тис. тонн.

"Запоріжсталь" - одне з найбільших промислових підприємств України, продукція якого користується широким попитом у споживачів як на внутрішньому ринку, так і в багатьох країнах світу. Спеціалізація комбінату - високоякісний сталевий г / к рулон, г / к лист, холоднокатаний лист, х / к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

Основними споживачами продукції є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

"Запоріжсталь" - одне з найбільших промислових підприємств України. Перебуває в процесі інтеграції в групу "Метінвест", основними акціонерами якої є ПрАТ "Систем Кепітал Менеджмент" (71,24%) і група компаній "Смарт-холдинг" (23,76%).

ТОВ "Метінвест Холдинг" - керуюча компанія Групи "Метінвест".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА