Інтерфакс-Україна
11:13 20.05.2020

Зеленський підпише банківський закон 20-22 травня й очікує швидкого кредиту МВФ

1 хв читати

Президент Володимир Зеленський підпише закон про удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності 20-22 травня й очікує швидкого укладення угоди з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

"Наразі я підпишу банківський закон, остання умова для підписання меморандуму між державою Україна та Міжнародним валютним фондом", - сказав президент під час прес-конференції в середу.

"Банківський закон до мене надійде (на підпис - ІФ) завтра або післязавтра, можливо, сьогодні", - додав він.

Зеленський також зазначив, що підписання меморандуму з МВФ може відбутися в травні.

Як повідомлялося, Верховна Рада 13 травня ухвалила в другому читанні та в цілому законопроект про внесення змін до законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів регулювання банківської діяльності (№2571-д), необхідний для укладення нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

Ухвалення закону є останньою з попередніх умов укладення нового договору з МВФ. До другого читання до нього було подано 16 тис. 572 поправки, що стало абсолютним рекордом в історії українського парламентаризму.

Закон, зокрема, встановлює неможливість повернення неплатоспроможних банків колишнім власникам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА