Інтерфакс-Україна
11:33 29.04.2020

Уряд України затвердив схему посадових окладів на митниці

1 хв читати
Уряд України затвердив схему посадових окладів на митниці

Кабінет Міністрів України затвердив схему посадових окладів Державної митної служби, оклад державного інспектора встановлено на рівні 4,23 тис. грн, свідчить відповідна постанова уряду на "Урядовому порталі".

Згідно з постановою від 24 квітня, оклад глави відомства встановлено на рівні 29,4 тис. грн, першого заступника голови - 28 тис. грн, заступника голови - 26,5 тис. грн, керівника департаменту - 15,9 тис. грн і в територіальному органі - 12 тис. грн.

Документом також встановлено оклад головного держінспектора у розмірі 8,5 тис. грн і 5,5 тис. грн у територіальному органі, старшого держінспектора - 6,8 тис. грн та 5,1 тис. грн у територіальному органі.

"Ця постанова набуває чинності з дня її опублікування та застосовується з 13 лютого 2020 року", - йдеться в постанові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: у проекті угоди із США про копалини не йдеться про передачу об'єктів безпосередньо в інвестиційний фонд

Parallel відкрила два нові АЗК в Києві

Система страхування воєнних ризиків може запрацювати досить швидко після прийняття відповідного законопроєкту

"Інтерпайп" нарощує присутність на ринку Близького Сходу та Північної Африки

Бюджетні надходження від військового збору в І кв.-2025 виросли в 3,7 раза

Підприємці легпрому просять Зеленського втрутитися в ситуацію щодо тиску правоохоронців на користь імпортерів

Україна залучить $84 млн від Світового банку в межах проєкту HOPE

Кількість платників податків-членів Клубу білого бізнесу зменшилась на 55 в Ікв.-2025

"Нафтогаз" має на зиму сценарій з обмеженням споживання, але навряд чи допустить його – член НР Бойко

Міністр фінансів заперечує плани підняття податків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА