Інтерфакс-Україна
17:41 19.02.2020

Кабмін спростив залучення інвестицій у користування надрами

1 хв читати
Кабмін спростив залучення інвестицій у користування надрами

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови про надання спецдозволів на користування надрами, які спростять залучення інвестицій у цю сферу, повідомила прес-служба Міністерства енергетики та охорони довкілля.

За даними відомства, документ виключив необхідність узгодження місцевою владою надання ділянок на видобуток корисних копалин для надр загальнонаціонального значення, а також розширив бурштином перелік видів користування, на які можна отримати спецдозвіл.

Крім того, врегульовано процедуру узгодження надання в користування ділянок надр у районі проведення антитерористичної операції, а також передбачено можливість подання документів для отримання ліцензії без проведення аукціону через електронний кабінет надрокористувача, що дасть змогу реєструвати заяви на отримання адміністративних послуг.

Документ також обмежує можливість розширення меж ділянок чинних спецдозволів до одного разу.

"Наша мета - створення більш прозорих умов і зменшення адміністративного навантаження на інвесторів, тому ми виключаємо узгодження з обласними радами для надр загальнонаціонального значення з процедури отримання спеціальних дозволів, як це було раніше. Це створювало додаткові корупційні ризики та блокувало розвиток видобутку", - наводяться в повідомленні слова глави Мінекоенерго Олексія Оржеля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у січні-2026 досягла рекордного добового імпорту електренергії – Міненерго

Фінплан-2026 допомоги біженцям з України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА