Інтерфакс-Україна
19:31 18.02.2020

Середньозважені ставки ОВДП на аукціонах трохи зросли в умовах падіння попиту

1 хв читати
Середньозважені ставки ОВДП на аукціонах трохи зросли в умовах падіння попиту

Попит на первинних аукціонах ОВДП у вівторок впав до 1,8 млрд грн при пропозиції 4,5 млрд грн, Мінфін втримав ставки відсікання, але середньозважені ставки трохи зросли.

Згідно з інформацією на сайті Мінфіну, обсяг заявок на 3-річні папери становив лише 0,04 млрд грн при пропозиції 2 млрд грн.

Знизився і формується вітчизняними гравцями попит на коротші ОВДП: на 1,5-річні - до 1,16 млрд грн при збільшенні пропозиції з 1 млрд грн до 1,5 млрд грн і на 5-міс. - до 0,6 млрд грн при зростанні пропозиції вдвічі - до 1 млрд грн.

У результаті середньозважена ставка за 3-річними паперами піднялася до 9,84%, за 1,5-річними - до 9,77% і за 5-міс. - до 9,6%.

Водночас ставки відсікання Мінфін втримав на рівні 10,15%, 10,1% і 10% річних відповідно.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА