18:29 22.01.2020

Україна має стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи - Зеленський

1 хв читати
Україна має стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі закликав міжнародних інвесторів стати "архітекторами успіху нової України"

"Україна має стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Головним драйвером для економічного розвитку є можливість отримувати прибуток. І ми одна з небагатьох країн, яка наразі дає змогу заробляти настільки високий дохід на інвестований капітал. Сьогодні ми недоінвестовані й недолюблені", - сказав він під час свого виступу в середу в Давосі.

Зеленський закликав інвесторів вкладати в Україну. "Сьогодні прагматичному та скам'янілому світу гостро не вистачає дива. А світова економіка, яка перебуває на межі нової глобальної кризи, потребує економічного дива. Україна - це саме те місце, де трапляються дива. І моя мета, щоб у підручниках, поряд із кейсами Японії, Південної Кореї і Сінгапуру з'явилася Україна. Тож приєднуйтесь!" - сказав він.

Президент зазначив, що нова українська влада створює рівні правила гри для всіх, очищає судову систему, диджиталізує процеси, втілює життєво важливі реформи й ухвалює життєво важливі закони.

"У нас є все, щоб стати успішною країною. Сприятливі кліматичні умови, дуже вигідне географічне положення, невичерпаний аграрний та індустріальний потенціал, і наш найцінніший ресурс - неймовірно креативні та дуже талановиті люди, що входять до топ-50 за рейтингом Human Capital Indeх", - зазначив він.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА