Інтерфакс-Україна
13:15 22.01.2020

Мінфін України залучив BNP Paribas, J.P. Morgan і Raiffeisen Bank International для організації випуску євробондів

1 хв читати
Мінфін України залучив BNP Paribas, J.P. Morgan і Raiffeisen Bank International для організації випуску євробондів

Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan і Raiffeisen Bank International як спільних лід-менеджерів для організації випуску євробондів, повідомив Мінфін на сайті у середу.

"Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan і Raiffeisen Bank International як спільних лід-менеджерів для організації глобального конференц-дзвінка з інвесторами", - зазначило міністерство.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Департамент стратегії та розвитку НБУ очолив екскомандир роти Nemesis СБС ЗСУ техпідприємець Лужанський

Мінекономіки перерахувало 86,3 млн грн компенсації 25% вартості української агротехніки за листопад 2025р

Комісія заблокованого з квітня першого конкурсу на нову генпотужність у вівторок планує завершити його – глава Міненерго

НБУ затвердив СЕО NovaPay Сироватка, який раніше працював в Універсал Банку та OLX

Еспресо подорожчало за рік на 17%

Станом на грудень енергетики відновили половину з пошкоджених РФ за осінь 8 ГВт генерації, атаки тривають – очільник Міненерго

Понад 40 тис. га українських земель були забезпечені поливом у зрошувальному сезоні-2025

Парламентські ініціативи щодо нікотинових паучів вже наступного року коштуватимуть бюджету понад 1 мільярд гривень

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА