21:24 17.12.2019

"Нафтогаз" готовий взяти участь в УРП-конкурсі щодо шельфової ділянки "Дельфін"

1 хв читати
"Нафтогаз" готовий взяти участь в УРП-конкурсі щодо шельфової ділянки "Дельфін"

НАК "Нафтогаз України" готовий взяти участь в конкурсі на розробку вуглеводнів на шельфовій ділянці Чорного моря "Дельфін", повідомив глава правління НАК Андрій Коболєв у вівторок на гала-вечорі журналу "НВ" "Світ у 2020 році".

За його словами, компанія має намір брати участь в конкурсі на умовах угоди про розподіл продукції (УРП) в партнерстві з "великим глобальним партнером".

Коболєв зазначив, що шельф є одним з пріоритетних напрямів для збільшення видобутку газу в країні поряд з глибоким бурінням традиційних покладів і розробкою нетрадиційного газу (tight gas).

Як повідомлялося, Кабінет міністрів в квітні 2019 року оголосив конкурс на розробку вуглеводнів в межах ділянки "Дельфін" на шельфі Чорного моря на умовах УРП, закінченням терміну дії програми на 50 років. Одночасно у вересні Кабмін скасував свою постанову про СРП-конкурс щодо "Дельфіну", оскільки термін подачі заявок на участь у ньому становив 60 днів, що на 30 днів менше терміну, відпущеного для подачі заявок на конкурс з дев'яти ділянок на суші.

Глава Державної служби геології і надр (Держгеонадра) Роман Опімах в грудні зазначав, що новий конкурс на розробку вуглеводнів на шельфі Чорного моря на підставі угод про розподіл продукції (УРП) може бути оголошений в березні 2020 року.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українські борошномели скаржаться на складності із закупівлею пшениці - аналітики

Банк Кредит Дніпро у вкладеннях в цінні папери зберігатиме пріоритет за ОВДП

Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну

Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики

Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль

Кредитний портфель банку "Кредит Дніпро" у 2024р збільшився вдвічі – голова правління

Загальні втрати агросектору від вторгнення РФ оцінюються в $80 млрд – міністр агрополітики

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА