Інтерфакс-Україна
14:33 29.10.2019

Гончарук: Ми не плануємо ретроспективно змінювати правила для інвесторів ВДЕ, знайдемо спільне рішення

1 хв читати
Гончарук: Ми не плануємо ретроспективно змінювати правила для інвесторів ВДЕ, знайдемо спільне рішення

Уряд України не має наміру ретроспективно вносити зміни до системи стимулювання розвитку відновлюваних джерел енергії (ВДЕ), а планує знайти збалансоване рішення, заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час Першого інвестиційного форуму RE:THINK. Invest in Ukraine у Маріуполі у вівторок.

"Ми не плануємо затверджувати рішення без діалогу з тими, кого це стосується. Ви можете бути впевнені у тому, що український уряд перед тим, як ухвалити якесь рішення, зайняти якусь позицію, точно шукатиме можливості знайти спільну позицію", - сказав він.

Прем'єр також додав, що має намір цього тижня провести зустріч з усіма зацікавленими сторонами та обговорити на ній усі можливі варіанти вирішення проблеми з фінансуванням виплат "зелених" тарифів.

"Ми цивілізовані люди, ми розуміємо, як працює ринок фінансів, ми розуміємо, що таке інтереси акціонерів, що не можна просто змінити правила заднім числом і не маємо наміру цього робити. Але у нас є суспільство, у якого є запит. І дуже часто суспільство відчуває несправедливість від того, що окремі рішення, які ухвалювалися до цього, було ухвалено в інтересах окремих добре відомих осіб. І тому цей фактор несправедливості, який відчуває українське суспільство, ми не можемо ігнорувати", - сказав він, додавши, що рішення, яке буде знайдено, буде збалансованим і загальним.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в 2025р. зібрала 57,6 млн тонн зернових і 17,3 млн тонн олійних

Посилення захисту портів є стратегічним для роботи агросектору в 2026р. - ВАР

Perfect Group у 2025р. ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

"ТАС Дніпровагонмаш" вперше поставив вагони-платформи для євроколії

Заборгованість населення України за ЖКП у III кв. зменшилася на 5,4% – Держстат

Учасники консенсус-прогнозу Мінекономіки погіршили оцінку очікування зростання ВВП у 2026р до 2,4%, у 2027р – до 4,1%

Мінекономіки напрацьовує концепцію централізації управління державними корпоративними правами

"Київміськбуд" отримав 2,56 млрд грн докапіталізації та оновив керівництво

Середні ціни на первинному ринку житла столиці зросли на 3,3%, до $2011 за кв. м у 2025р. - дослідження

Україна імпортує в пікові години до 1,6 ГВт е/е та зазнає проблем з передачею імпорту в східні регіони – очільник Держенергонагляду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА