Інтерфакс-Україна
16:38 18.10.2019

Кабмін запропонував Верховній Раді врегулювати діяльність у сфері азартних ігор

1 хв читати

Кабінет Міністрів України зареєстрував у парламенті проект закону №2285 про регулювання діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

При цьому текст відповідного законопроекту поки що відсутній на сайті Верховної Ради.

Згідно з повідомленням на урядовому порталі, законопроект пропонує обмежити кількість ліцензій для гральних закладів, встановлює вимогу про розміщення залів з ігровими автоматами виключно на території три- п’ятизіркових готелів, казино - на території п'ятизіркових.

Крім цього, законопроект пропонує встановити обов'язкову верифікацію гравців під час прийому ставок і реєстрацію виграшів у системі онлайн-моніторингу, яку має адмініструвати податкова служба.

При цьому уряд пропонує посилити фінансову та кримінальну відповідальність за діяльність у сфері азартних ігор без ліцензій, а також встановити цільове спрямування платежів за ліцензії у цій сфері на розвиток спорту, медицини та культури.

"Легалізація грального бізнесу також дасть змогу бюджету отримати до 5 млрд грн, проте остаточні цифри надходжень до бюджету залежатимуть від того, в якій редакції депутати ухвалять закон", - зазначається у повідомленні на сайті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АТБ, McDonald's и "Укрзализныця" возглавили рейтинги расходов клиентов monobank в 2025 году

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

IT-Enterprise у 2025р залучив у клієнти "Дарницю", Rozetka, "МХП Легко", Ощадбанк та ще 24 компанії

Інфляція в Україні в 2025р зменшилася до 8% – Держстат

ВАКС задовольнив позов потенційних учасників конкурсу на вибір керуючого активами IDS Ukraine

Демайнери в грудні 2025р. розмінували понад 3 тис. га сільгоспугідь

Митний безвіз-2025: IT-система європейського спільного транзиту здобула визнання в українських перевізників

"Укренерго" законтрактувало 400 МВт базового навантаження "Енергоатома" до кінця січня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА