Інтерфакс-Україна
13:34 17.10.2019

Україна може отримати фінансову підтримку від СБ на початку 2020 року - Мінфін

2 хв читати
Україна може отримати фінансову підтримку від СБ на початку 2020 року - Мінфін

Україна може отримати фінансову підтримку від Світового банку на початку 2020 року за умови виконання низки заходів, зокрема - проведення приватизації, продовження виваженої фіскальної політики та ефективного управління держборгом, реформи корпоративного управління в держбанках, повідомило Міністерство фінансів за підсумками зустрічі української делегації 16 жовтня з представниками СБ.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Мінфіну, йдеться про виділення багатосекторної позики на політику розвитку (DBL).

"Ці та інші заходи можуть дозволити Україні отримати фінансову підтримку від Світового банку вже на початку 2020 року", - повідомляється у прес-релізі Мінфіну у Facebook у четвер.

Делегація на чолі з міністром фінансів Оксаною Маркаровою та міністром розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофієм Миловановим обговорили урядовий порядок денний із новопризначеним керуючим директором СБ Акселем ван Тротсенбургом і віце-президентом Світового банку з регіону Європи та Центральної Азії Сірілом Мюллером.

Представники Кабінету Міністрів України відзначили плани знизити розмір державного боргу до 55% на кінець 2019 року, а також сформувати наглядові ради в Ощадбанку та Укрексімбанку до кінця цього року.

Крім цього, делегація провела зустріч із Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) із групи ВВ. Сторони обговорили підписання угоди про входження IFC в капітал державного Укргазбанку, яке має відбутися до кінця цього року.

"Обговорили прогрес щодо укладення угоди про входження IFC в капітал Укргазбанку, яку, як очікується, буде підписано до кінця цього року. IFC високо оцінив результати роботи Укргазбанку, який знизив частку NPL до рівня 10%, що стало можливим завдяки успішному впровадженню реформи корпоративного управління", - зазначило міністерство.

Як повідомлялося, Рада директорів Світового банку у 2015 році схвалила виділення Україні другої багатосекторної позики на політику розвитку (DPL-2) в обсязі $500 млн. DPL - це пряма бюджетна підтримка, яка надається безпосередньо уряду України для сприяння реалізації його програми реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Повторний аукціон із приватизації "Сумихімпрому" знову зірвався через відсутність покупців

Кабмін затвердив переможця конкурсу про розподіл продукції літієвої ділянки "Добра" - Свириденко

"Ліси України" накопичили на складах понад 220 тис. куб. м дров, яких вистачить для опалення соцсфери, населення і військових

Шмигаль: Держава спрямовує 1 млрд грн на часткову компенсацію відсотків за кредитами та лізингом для підприємств ОПК

Міненерго скасувало свій наказ про призначення Гавви гендиректором "Оператора ринку" на наступні три роки

В Україні прогнозується збільшення відбору газу з ПСГ цього тижня

Конкурс на УРП на літієву ділянку "Добра" виграє консорціум на чолі з TechMet

АТБ, McDonald's та "Укрзалізниця" очолили рейтинги витрат клієнтів monobank у 2025р

Офіційний курс гривні послабився до нового мінімуму – 43,0757 грн/$1

"Укрзалізниця" тимчасово призупиняє купонні виплати по єврооблігаціях для збереження ліквідності – компанія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА