Інтерфакс-Україна
11:14 18.07.2019

Зеленський заявив про відсторонення від виконання обов'язків голови "Укртрансбезпеки" Ноняка

1 хв читати
Зеленський заявив про відсторонення від виконання обов'язків голови "Укртрансбезпеки" Ноняка

Президент України Володимир Зеленський заявив про відсторонення від виконання обов'язків голови Державної служби України з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпеки") Михайла Ноняка.

"Саме через відсутність належного контролю за дотриманням встановлених норм ваги автотранспорту і поборів з боку працівників цієї державної служби. Вчора за значні недоліки в роботі був відсторонений від виконання обов'язків керівник "Укртрансбезпеки", - сказав Зеленський на засіданні Національної ради з питань антикорупційної політики в четвер у Києві

Як повідомлялося, раніше Зеленський пообіцяв попросити прем'єр-міністра Володимира Гройсмана допомогти у звільненні голови "Укртрансбезпеки" Ноняка.

Ноняка призначено головою "Укртрансбезпеки" рішенням уряду 20 квітня 2016 року. До цього, з січня 2016 року, він обіймав посаду заступника голови цієї служби. Раніше, з квітня 2014 року, обіймав пост заступника міністра доходів і зборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА