Інтерфакс-Україна
11:41 14.06.2019

На реформу оплати праці педагогів у 2020 році необхідно 25 млрд грн - Гриневич

1 хв читати
На реформу оплати праці педагогів у 2020 році необхідно 25 млрд грн - Гриневич

 Міністерство освіті і науки України Лілія Гриневич заявляє, що міністерство підготувало реформу оплати праці педагогів, але для її реалізації наступного року знадобляться додаткові 25 млрд грн.

"Потрібно відходити від єдиної тарифної сітки, яка породжує величезну різницю в оплаті праці між молодими і досвідченими вчителями, між дошкільниками, майстрами та вчителями. Суть реформи в тому, що ми не лише загалом підвищуємо зарплату, а й вирівняємо ці величезні дисбаланси", - наводить слова Гриневич прес-служба міністерства в п'ятницю.

Міністр зазначила, що для підвищення зарплат педагогам на наступний рік знадобляться додаткові 25 млрд грн, а загалом для впровадження змін потрібно буде більше інвестицій, які зростатимуть поетапно до 2023 року.

Вона також повідомила, що мета Міносвіти вийти до 2023 року на рівень чотирьох прожиткових мінімумів мінімальної зарплати педагога.

"На превеликий жаль, через дочасні вибори (парламентські - ІФ) впровадження цього підвищення зарплат під загрозою. Теперішні парламентські вибори надзвичайно важливі для освітньої сфери. Адже бюджет та освітні закони ухвалюють у парламенті. Саме парламент обирає уряд, якому продовжувати започатковані зміни. Там мають бути фахові люди, які знають свою роботу, а також мають політичну волю продовжувати освітні реформи", - додала Гриневич.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко: Підприємці зможуть отримати гранти на будівництво овочесховищ і фруктосховищ

Потреба в імпорті Україною 4 млрд куб. м природного газу стосується всієї зими, загроз імпорту немає – Мінекономіки

Україна потребує імпорту 4 млрд куб. м газу для проходження зими, дефіцит фінансування близько $100 млн

Amber Dragon Ukraine Infrastructure Fund I оголосив про 1-ше закриття на EUR200 млн

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА