17:03 25.02.2019

"Нова Пошта" переходить на семиденний графік роботи в обласних і районних центрах з березня

1 хв читати
"Нова Пошта" переходить на семиденний графік роботи в обласних і районних центрах з березня

 "Нова Пошта" з 1 березня 2019 року переводить всі відділення в обласних і районних центрах на семиденний графік роботи, зазначається в повідомленні компанії.

Також без вихідних працюватимуть кур'єри компанії.

"Ми змінили графік роботи, тому що це зручно клієнтам. Бізнес-клієнти можуть збільшити продаж за рахунок додаткових днів роботи, а одержувачам не потрібно після роботи чекати у чергах - можна приходити в зручний час в суботу чи неділю та отримувати свої посилки швидше", - процитовано в повідомленні генерального директора компанії Олександра Бульбу.

Відділення працюватимуть у неділю з 11:00 до 16:00.

Точний графік роботи кожного відділення можна дізнатися на сайті компанії.

Як повідомлялося, "Нова Пошта" у 2018 році доправила 174 млн од. відправлень, що майже на 20% більше, ніж у 2017 році, а в 2019 році компанія також планує домогтися 20% приросту кількості відправлень.

Заснована в 2001 році ГК "Нова Пошта" є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається майже з 3 тис. відділень по всій країні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

Частка IT-компанії MODUS X в енергосекторі складає приблизно 25%, поза межами ДТЕК вона у 2024 р. залучила 14 клієнтів – СЕО

Перезапущений фондовий ринок міг би акумулювати ресурс для відновлення України – голова правління ОТП Банк

Пошкоджені РФ потужності приблизно 25% газовидобутку України можна відновити не раніше вересня-листопада – директор ЦДЕ

Новий голова Держстату має за мету здійснити цифрову трансформацію служби

"Метінвест" у війну через дефіцит кадрів відмінив конкурси на вакантні позиції та скоротив терміни навчання

Голова ОТП Банку про динаміку дропів з уведенням лімітів: раніше це були сотні, зараз - до 10 в день

Сметанін: Українська оборонка потребує скасування дублюючих штрафних санкцій

Виробники, що збільшують локалізацію, матимуть переваги у державних закупівлях

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА