17:56 11.01.2019

Сайти Держлікслужби, Мінінформполітики, Держпраці та Держприкордонслужби лідирують у рейтингу органів виконавчої влади

2 хв читати

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо) здійснив моніторинг інформаційного наповнення офіційних сайтів центральних і місцевих органів виконавчої влади в другому півріччі 2018 року.

Як повідомляє в п'ятницю прес-служба Держкомтелерадіо, лідерами рейтингу серед 64 центральних органів виконавчої влади стали Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Міністерство інформаційної політики України, Державна служба України з питань праці, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та адміністрація Державної прикордонної служби України.

"Вони мають максимальний показник інформаційної прозорості 100%. Водночас найменше значення показника інформаційної прозорості має веб-сайт Національної служби здоров'я України (47,14%)", - йдеться в повідомленні.

Також кращими серед 25 веб-сайтів обласних державних адміністрацій та Київської міської держадміністрації визнано сайти Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Житомирської, Івано-Франківської, Закарпатської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської ОДА. "Усі вони мають високі показники інформаційної прозорості", - зазначили в Держкомтелерадіо.

Повідомляється також, що значну динаміку зростання інформаційної прозорості серед центральних органів виконавчої влади продемонстрували Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, Національна поліція України, Державна міграційна служба України, Міністерство освіти і науки України, Державне агентство з питань електронного урядування України та Міністерство культури України, а серед місцевих органів виконавчої влади - Запорізька, Дніпропетровська, Полтавська, Черкаська, Луганська, Волинська Кіровоградська і Чернівецька обласні держадміністрації.

За інформацією Держкомтелерадіо, таке зростання обумовлено насамперед реалізованими заходами для адаптації своїх сайтів до потреб осіб із порушеннями зору та слуху.

"Станом на 22.12.2018 повністю виконали вимоги нормативно-правових актів щодо забезпечення доступності інформації для користувачів з порушеннями зору та слуху 47% центральних органів виконавчої влади і 76% місцевих органів виконавчої влади. Часткову адаптацію своїх сайтів до потреб осіб з порушеннями зору і слуху здійснили 11% центральних і 12% місцевих органів виконавчої влади", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ICU погіршив прогноз зростання ВВП України у 2024 р. до 4,1% за покращення прогнозу інфляції до 6,4%

Фінансовий та операційний директори Ощадбанку перейшли в правління Сенс Банку

Зростання ВВП України за 3 міс.-2024 прискорилося приблизно до 4,5% - оцінка Мінекономіки

Кабмін продовжив чинний тариф на е/е для населення до 31 травня 2024 р.

Прем'єр: Пільгову ціну на газ продовжено до кінця літа, на світло - до кінця весни

НКЦПФР попередила ринок про ризик втрати ліцензій біржами ПФТС і УБ і запропонувала розглянути опцію створення нової біржі

НБУ відмовився в базовому сценарії від допущень щодо тривалості війни та повернув альтернативний сценарій

Майже три чверті роботодавців відчувають дефіцит кадрів і мають намір підвищити зарплату у 2024 р. - опитування ЄБА

Заступниця голови ОП Мудра: Конфісковані активи РФ необхідно спрямувати на відновлення і захист енергетики

Порт "Чорноморськ" відновив відвантаження агропродукції на експорт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА