09:48 16.11.2018

У Смілі теплоносій подають уже 9 котелень із 20, низка будинків, шкіл, дитсадків і лікарень уже з опаленням - Зубко

2 хв читати
У Смілі теплоносій подають уже 9 котелень із 20, низка будинків, шкіл, дитсадків і лікарень уже з опаленням - Зубко

 У м. Смілі Черкаської області, де раніше було введено надзвичайний стан через відсутність опалення, в робочому режимі працює вже 9 котелень із 20, тепло вже подано на об'єкти соціальної сфери і майже півсотні житлових будинків, повідомляє віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко.

"У робочому режимі з подачі теплоносія працює 9 котелень... Тепло подано в 4 дитсадки, 5 шкіл, 3 лікарні і 47 житлових будинків. Про хід підключення інших 5 котелень і вихід на робочий температурний режим інформуватиму додатково", - написав Г.Зубко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п’ятницю.

За його словами, роботи із запуску теплопостачання в місті було відновлено в п'ятницю з 7:30.

Раніше, в четвер, віце-прем'єр повідомив, що забезпечено газопостачання на 15 котелень із 20, що забезпечують теплом 8 дитсадків, 9 шкіл, 3 лікарні і 77 житлових будинків зі 152. На той момент на подання тепла працювали чотири котельні, решта перебувала в процесі запуску.

Як повідомлялося, в Смілі з 12 листопада введено надзвичайний стан через відсутність опалення. Рішення про це ухвалила міськрада. Відповідно до цього повідомлялося, що навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла - житлові будинки, лікарні, дитячі садки та школи.

Населення Сміли - 68 тисяч людей, до 20 непрацюючих котелень підключено 152 будинки, в яких проживає 19,7 тис. людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА