15:39 24.10.2018

"Київстар" запустив родинний тариф за 75 грн/місяць для контрактних абонентів

2 хв читати
"Київстар" запустив родинний тариф за 75 грн/місяць для контрактних абонентів

Мобільний оператор "Київстар" запустив родинний тариф для контрактних абонентів із можливістю підключення до чотирьох номерів на один особовий рахунок за 75 грн/місяць.

Як повідомляє прес-служба компанії в середу, згідно з умовами тарифу, абоненти, окрім безлімітних дзвінків у мережі "Київстар", отримають 50 хв для дзвінків на інші мережі в Україні, а також до Італії, Польщі та Росії, 5 тис. Мбайтів інтернету та безоплатне використання додатку Kyivstar Go TV.

Підключення доступне для абонентів "Київстар", що користуються послугами оператора не менше ніж три місяці, за умови відвідування філії компанії з паспортом.

Підключення можливе лише на наявний особовий рахунок, на якому вже зареєстровані номер/номери з "Київстар 4G", "Київстар 4G Extra", "Київстар 4G Ultra", "Київстар 4G Business", "Київстар 4G Business VIP", "Київстар 4G Extra+" і "Київстар 4G Business Premium", при цьому на одному особовому рахунку може бути не більше ніж чотири номери з "Київстар Родина".

При цьому в прес-релізі наголошується, що якщо хоча б одна з умов користування тарифом не буде виконана, абонентська плата за тарифом "Київстар Родина" становитиме 150 грн/міс.

"Київстар" - найбільший український оператор мобільного зв'язку. Його виручка за 2017 рік збільшилася на 10,6% порівняно з 2016 роком - до 16,54 млрд грн, EBITDA - на 18,1%, до 9,221 млрд грн

Згідно з останніми даними компаній, абонентська база "Київстару" становить близько 26,5 млн, "Vodafone-Украина" - близько 20,8 млн, lifecell - 11,1 млн, із них активних - 8 млн.

Акціонером "Київстару" є міжнародна група VEON (раніше - VimpelCom Ltd.). Акції групи котируються на фондовій біржі NASDAQ (Нью-Йорк).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА