Інтерфакс-Україна
13:08 22.10.2018

Argus Media запустило оцінку вартості українського газу

1 хв читати
Argus Media запустило оцінку вартості українського газу

Міжнародне агентство Argus Media (Лондон), що спеціалізується на цінових і статистичних даних у сфері енергетики і товарно-сировинних ресурсів, запустило оцінку вартості українського природного газу з метою забезпечення прозорості на ринку, що швидко змінюється.

"Нова оцінка є важливим кроком у розвитку вільного українського ринку газу, який розпочався з імпорту з Європи наприкінці 2015 року, замінивши постачання з Росії", - повідомляється на сайті агентства.

В агентстві наголосили, що Україна є великим ринком природного газу з річним обсягом споживання 30,6 млрд куб. м та має амбіції щодо приведення його у відповідність до правил функціонування європейського ринку, що може зробити Україну привабливішою для торгівлі. Внутрішній ринок країни вирівнюється і дає змогу зіставляти ціни на ньому із цінами в Європі. Відповідно до цього робота Argus буде спрямована на забезпечення незалежного висвітлення українського ринку газу та електроенергії.

"Наша увага до України пов'язана зі зростанням її значення для європейської енергетичної системи, швидким розвитком. Ця оцінка є кульмінацією спеціалізованих досліджень і розробок із боку наших редакційних колективів у Києві та Лондоні", - наводить прес-служба слова виконавчого директора Argus Едріана Бінкса.

Агентство зазначає, що відкрило офіс в Україні в 2008 році і спеціалізується на ціновій інформації про моторне паливо та LPG, новинах та аналізі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк і GROSSDORF кредитуватимуть закупівлю аграріями добрив під весняну посівну кампанію-2026

Україна у 2025 р. збільшила імпорт електрогенераторів у 2,3 раза, акумуляторів – на 55%

Кабмін розподілив 2,56 млрд грн на закупівлю обладнання мобільної розподіленої генерації - Свириденко

ОККО за 2025 рік встановила ще 10 модулів для заправки LPG і зробила його доступним на 90% своїх АЗК

Світові ціни на вершкове масло завдають збитків українським виробникам - аналітики

ТРЦ Blockbuster Mall за 2025 р. збільшив виторг на 25%

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА