Інтерфакс-Україна
13:21 03.10.2018

Президент "Галнафтогазу" пов'язує обшуки СБУ та конфлікт навколо заправки в Києві з помстою нелегалів паливного ринку

1 хв читати
Президент "Галнафтогазу" пов'язує обшуки СБУ та конфлікт навколо заправки в Києві з помстою нелегалів паливного ринку

 Президент концерну "Галнафтогаз" Віталій Антонов вважає обшуки Службою безпеки України в офісі "ОККО", а також конфлікт навколо будівництва заправки на вул. Ревуцького в Києві, елементами помсти нелегальних учасників паливного ринку.

"Ми знаємо, що це "прилетіло" від чорного ринку. Чому? Тому що в Нафтогазовій асоціації України ми займаємо дуже активну позицію з боротьби з нелегальними заправними станціями", - сказав він, виступаючи на конференції Petroleum UKRАINE X, організованою консалтинговою групою "А-95" (Київ) у середу.

В.Антонов нагадав, що під час ліквідації близько 300 нелегальних заправних пунктів у Києві "Галнафтогаз" надавав підтримку столичній владі, зокрема надавав власну техніку для відкачування скрапленого газу та інших потреб.

"Такому процесу "раділи" не всі, до нас приходили теплі "привіти" від чорного ринку. Вони почали боротися проти нас", - підсумував президент "Галнафтогазу".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середні ціни на первинному ринку житла столиці зросли на 3,3%, до $2011 за кв. м у 2025р. - дослідження

Україна імпортує в пікові години до 1,6 ГВт е/е та зазнає проблем з передачею імпорту в східні регіони – очільник Держенергонагляду

Орендні ставки у столичних ТРЦ зросли до $22,4/кв.м у 2025 р. - UTG

"Запоріжсталь" частково відновила роботу після аварійної зупинки через блекаут

Кабмін продовжив заборону на імпорт російських товарів на 2026 рік

Україна успішно провела перші місячні аукціони з розподілу спроможності на постачання е/е на перетинах зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією

Українська пшениця дешевшає через обстріли портів і зниження експортних закупівель - аналітики

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6828 грн/EUR1

З вересня 2025р. РФ зруйнувала чи пошкодила понад 50% генерації ДТЕК – СЕО

Зеленський підписав закон щодо підвищення податку на прибуток банків до 50%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА