Інтерфакс-Україна
13:33 02.10.2018

Тимошенко заявляє, що можливий продаж ГТС є корупційною оборудкою

2 хв читати
Тимошенко заявляє, що можливий продаж ГТС є корупційною оборудкою

Лідерка партії ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що в разі здійснення тіньової приватизації нинішньою владою української газотранспортної системи (ГТС) новий президент України після виборів поверне її у власність держави.

"Новий президент України поверне державі ГТС, як "Криворіжсталь". Хочу попередити всіх, хто вкладе гроші або братиме участь у цій масштабній корупції: ніхто нікому не поверне гроші, які заведуть з офшорів для тіньової приватизації системи", - наголосила вона під час виступу з парламентської трибуни у вівторок, повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

Ю.Тимошенко звинуватила в махінаціях з українською трубою особисто президента України Петра Порошенка.

"Ми знаємо точно, що афілійовані з ним офшори задіяні в цій угоді. Я прошу його зупинитися. Не використовувати свої корупційні плани проти України", - звернулася Ю.Тимошенко до глави держави.

За її словами, в П.Порошенка та його оточення вже "валізний настрій", і вони хочуть піти, забравши все, що, на їхню думку, "не потрібно українському народу".

"Така власність, як ГТС, має залишатися в державній власності. Вартість побудови такої системи з нуля – близько $300 млрд. Продати за 7 майже половину ГТС – означає провести корупційну оборудку на очах у всього суспільства", - сказала Ю.Тимошенко.

Тому, за її словами, партія "Батьківщина" наполягає на негайному ухваленні законопроекту №8107, який забороняє будь-які маніпуляції з власністю ГТС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА