Інтерфакс-Україна
11:04 03.09.2018

Регіональну субвенцію на соціально-економічний розвиток буде збережено на наступний рік - Гройсман

1 хв читати
Регіональну субвенцію на соціально-економічний розвиток буде збережено на наступний рік - Гройсман

 Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що державну субвенцію на соціально-економічний розвиток регіонів буде збережено на наступний рік.

"Державна регіональна політика має забезпечити єдність прийняття рішень на всіх рівнях. Тому буде збережено, буде посилено, зокрема й ефективність використання", - заявив прем'єр під час робочої поїздки до Київської області у понеділок.

Водночас В.Гройсман зазначив, що держава лише виділяє субвенцію, а використовують її на місцях.

Крім того, прем'єр наголосив на необхідності вдосконалення системи регіональної політики, зокрема ефективності використання виділених коштів.

Водночас він не прокоментував результати перевірки використання цієї субвенції, яку проводила Рахункова палата.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА продовжує управляти часткою фрамдистриб’ютора "Вента ЛТД", яка належала російському "Катрен"

НБУ оштрафував MyCredit на 6,1 млн грн і банк "Авангард" на 2 млн грн

Відкрито три нових ЦОК в містах обслуговування "Тернопільобленерго" і "Черкасиобленерго"

Уряд виділив Києву 2 млрд грн на підготовку до зими – Свириденко

Уряд удосконалив порядок подання нотаріусами інформації про договори оренди нерухомості

Харків відмінив закупівлю низькопідлогових електробусів за EUR15 млн коштів ЄІБ

Міненерго запускає інформплатформу для визначення перспективних територій для "зеленої" генерації

ЄБРР і ЄС запускають програму підтримки приватного сектору України на EUR135 млн

Мінекономіки прогнозує врожай та експорт зернових та олійних на рівні приблизно минулого року

Банки за неповний травень профінансували проєкти з розбудови 127 МВт нової енергогенерації – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА