17:20 27.04.2018

МАУ перевезе на чартерах туристів Join Up лише до Шарм-ель-Шейха 30 квітня та 2-3 травня

2 хв читати
МАУ перевезе на чартерах туристів Join Up лише до Шарм-ель-Шейха 30 квітня та 2-3 травня

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) перевезе туристів, оформлених компанією Join Up, лише до Шарм-ель-Шейха на чотирьох чартерних рейсах 30 квітня та 2-3 травня 2018 року.

"З метою уникнення розповсюдження недостовірної інформації та дотримання прав та інтересів туристів авіакомпанія офіційно заявляє: відповідно до укладених МАУ угод, авіакомпанія здійснить чартерні рейси для перевезення туристів туроператора Join UP виключно за маршрутами Київ - Шарм-ель-Шейх - Київ 30 квітня (рейс PS5013/5014), 2 травня (рейси PS5011/5012 і PS5013/5014) і 3 травня (рейс PS5011/5012). Виконання будь-яких інших чартерних рейсів для перевезення туристів Join UP не передбачено", - йдеться в заяві авіакомпанії.

МАУ звертає особливу увагу на те, що будь-яка інформація щодо виконання МАУ інших чартерних рейсів для перевезення туристів Join UP, крім вищезгаданих, не відповідає дійсності, є такою, що вводить в оману споживачів туристичних послуг, авіакомпанія не несе відповідальності за її поширення.

"Авіакомпанія МАУ закликає вас бути пильними та перевіряти достовірність наданої вам інформації, аби уникнути відповідних непорозумінь під час подорожі", - йдеться в заяві.

Авіакомпанію "МАУ" засновано в 1992 році. Сполучає Україну з понад 50 містами і ключовими пунктами Європи, Азії, Америки, Африки, Близького Сходу та країн СНД і забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів до більш ніж 3 тис. міст світу. МАУ здійснює понад 1100 регулярних рейсів на тиждень.

Нині до складу флоту МАУ входить 40 авіалайнерів різних модифікацій, зокрема 25 середньомагістральних Boeing-737 NG.

Група туристичних компаній JoinUP! включає: багатопрофільного туроператора JoinUP!, понад 30 власних операторських напрямів; авіакаси "ACS Ukraine", акредитацію IATA c 1996 року; франчайзингову мережу турагентств яскравого відпочинку Join UP! & Enjoy; 50 офісів по всій Україні; систему онлайн-пошуку та бронювання турів операторів України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародні партнери допоможуть поставити на одне з енергопідприємств Харківщини 5 газотурбінних установок загальною потужністю близько 100 МВт

Гривня у вівторок подешевшала до нового мінімуму

НКРЕКП відмовилася від ідеї встановлювати єдиний тариф на розподіл е/е для споживачів 1 і 2 класів напруги

Усереднення тарифів на е/е для різних класів споживання несправедливе і є обманом інвесторів - нардеп

Україна отримає грант EUR53 млн на реалізацію 4 проєктів у рамках програми CEF

Ухвалені ВР законопроєкти про податкові пільги на енергообладнання прискорять децентралізацію енергетики - Шмигаль

Україна надіслала запит ЄС на EUR4,1 млрд за Ukraine Facility

ТРЦ Respublika Park переходить на імпортну електроенергію для стабільної роботи

Турецька Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн

Операційні витрати "АТБ" на альтернативне забезпечення електроенергією зросли вдев’ятеро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА