Інтерфакс-Україна
16:18 25.04.2018

Кабмін вирішив спрямувати 8,7 млрд грн на програму безпеки дорожнього руху в 2018-2020 рр.

2 хв читати
Кабмін вирішив спрямувати 8,7 млрд грн на програму безпеки дорожнього руху в 2018-2020 рр.

 Кабінет Міністрів вирішив спрямувати на реалізацію державної програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року сумарно 8,69 млрд грн.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу.

Згідно з текстом постанови, орієнтовно на виконання програми очікується спрямування коштів із Державного дорожнього фонду в розмірі 2,641 млрд грн у 2018 році, 2,56 млрд грн - у 2019 році, 3,49 млрд грн - у 2020-му. При цьому обсяги фінансування програми уточнюватимуться щороку під час складання державного бюджету України.

Очікується, що реалізація програми сприятиме скороченню до 2020 року кількості загиблих і травмованих осіб на 30% порівняно з 2016 роком, а також наближенню національних показників безпеки дорожнього руху до середньоєвропейського рівня.

Зокрема, очікується зниження показника соціального ризику (кількість загиблих унаслідок ДТП на 100 тис. населення) з 8,0 у 2016 році до 4,0 у 2020 році; зниження показника транспортного ризику (кількість загиблих унаслідок ДТП на 100 тис. транспортних засобів) з 22,1 у 2016 році до 17,7 у 2020 році.

У пояснювальній записці до документа наголошується, що з 2011-го по 2016 рр. в Україні зареєстровано 170,8 тис. ДТП з потерпілими, в яких загинули 26,7 тис., травмовані 210,4 тис. осіб.

При цьому соціально-економічні втрати України, за підрахунками експертів Світового банку, становлять близько $4,5 млрд - це майже 3,4% ВВП країни (в розрахунках 2014 року).

Як повідомлялося, Україна розпочинає сезон дорожніх робіт, які передбачають ініційовані урядом перевірки якості вже побудованих і відремонтованих доріг, упровадження нових норм контролю їх якості, доріг, що будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи "Укртрансбезпеки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Мінфін у січні-березні планує зменшити пропозицію доларових ОВДП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА