Інтерфакс-Україна
13:09 22.02.2018

Мінекології не погодило продовження 27 ліцензій "Укрнафти" і 37 "Укргазвидобування"

1 хв читати
Мінекології не погодило продовження 27 ліцензій "Укрнафти" і 37 "Укргазвидобування"

Міністерство екології та природних ресурсів України відмовило в погодженні продовження 27 спеціальних дозволів ПАТ "Укрнафта" і 37 ПАТ "Укргазвидобування" на користування надрами через відсутність екологічних експертиз, повідомив т.в.о. голови Держгеонадр Олег Кирилюк на прес-конференції в Києві в четвер .

"Мінекології у себе на комісії прийняло рішення відмовити в продовженні 27 спеціальних дозволів "Укрнафти" через відсутність будь-якої екологічної експертизи...", - сказав він.

О.Кирилюк додав, що аналогічна ситуація склалася і з продовженням спецдозволів "Укргазвидобування".

"Укргазвидобування" має в 2018 році продовжити близько 37 спецдозволів. Компанія звернулася до Держгеонадр, а ми - до Мінекології, де "Укргазвидобування" також отримало відмову до проведення екологічної експертизи", - сказав він

О.Кирилюк додав, що наразі "Укрнафта" вже усуває порушення. Він пообіцяв, що одразу після проведення необхідної оцінки впливу на навколишнє природне середовище компанії отримають можливість продовжити свої спецдозволи.

Глава Держгеонадр також повідомив, що заявки "Укргазвидобування" на отримання нових спецдозволів щодо шельфу Чорного моря були відхилені через негативну позицію Одеської облради. Наразі це питання розглядається в суді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА