Інтерфакс-Україна
11:30 21.02.2018

Гройсман анонсував підвищення пенсій військовим в середньому на 1,5 тис. Грн

1 хв читати
Гройсман анонсував підвищення пенсій військовим в середньому на 1,5 тис. Грн

Кабінет Міністрів України в середу підвищить пенсії військовослужбовцям в середньому на 1,5 тис. грн з 1 січня, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Дискусії щодо нового проекту закону ще тривають", - сказав В.Гройсман під час засідання уряду в середу.

Він додав, що дискусії ще можуть тривати кілька місяців.

В.Гройсман підкреслив, що пенсії для військових підвищать із 1 січня, незважаючи на те, коли буде ухвалено законопроект.

"Ми працювали довго над тим, щоб знайти варіанти рішень, щоб тимчасово підвищити пенсії військовослужбовцям і зробити це без змін до законодавства", - додав прем'єр.

За словами В.Гройсмана, в середу уряд ухвалить рішення, яким підвищить пенсії військовим у середньому на 1,5 тис. грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА