Інтерфакс-Україна
19:35 29.12.2017

Ціни на золото перевищили $ 1300 за унцію

1 хв читати
Ціни на золото перевищили $ 1300 за унцію

Ціна на золото продовжує зростати в п'ятницю, вона перевищила позначку в $ 1300 за тройську унцію.

Золото з поставкою в лютому на нью-йоркській біржі Comex подорожчало на 0,65%, до максимальних з середини жовтня $ 1305,6 за унцію. З початку року ціни зросли на 13%.

Зростання цін на золото пояснюється зниженням курсу долара. У п'ятницю американська валюта дешевшає до євро на 0,55%, до ієни - на 0,2%, до фунта - на 0,62%.

У 2017 році індекс ICE U.S. Dollar Index, що відслідковує динаміку долара до шести основних світових валют, впав на 9,6%, рекордними темпами з 2003 року, коли його падіння склало 14,6%.

Тим часом мідь дешевшає в п'ятницю після вражаючого зростання в останні дні. Ціни на березневий ф'ючерс скоротилися на 0,5%, до $ 3,29 за фунт. З початку року мідь подорожчала на 31% завдяки сильному попиту на цей метал у Китаї і очікуваннях значного підвищення попиту в США після збільшення держвидатків на інфраструктуру.

Паладій дешевшає на 1,1%, проте завершує рік зростанням на 54%. Вартість платини піднялася на 0,7%, з початку року дорогоцінний метал подорожчав менш ніж на 4%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонзавод" росіянина Гамзалова

Український ринок пасивного вогнезахисту у 2025 році оцінено у $8-12 млн

Директором із комунікацій "Кернела" і його взаємодії з урядом стала директорка із маркетингу "Нової пошти" Плахова

Попит на українську пшеницю на зовнішніх ринках найближчим часом активізується - аналітики

ЄІБ і ЄІФ надали гарантії для кредитування МСБ через ПриватБанк та Укрексімбанк до EUR150 млн

Ексзаступниця міністра розвитку громад Москаленко претендує на посаду заступника міністра енергетики

НБУ з 14 січня запровадив "позиковий" ліміт і пом'якшив низку валютних обмежень

Свириденко про Наталуху: На посаді голови ФДМ він зможе забезпечити стратегічний та ефективний підхід до управління держактивами

Шмигаль підтримує добудову блоків на Хмельницькій АЕС

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА