Інтерфакс-Україна
12:04 16.12.2017

"Укрпошта" планує збільшити чистий прибуток до 2022 року до 13 млрд грн

1 хв читати
"Укрпошта" планує збільшити чистий прибуток до 2022 року до 13 млрд грн

ПАТ "Укрпошта", національний оператор поштового зв'язку, планує до 2022 року збільшити показник чистого прибутку до 13 млрд грн, повідомив глава компанії Ігор Смілянський.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", І.Смілянський, виступаючи на підсумковій річній конференції міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в Києві в п'ятницю ввечері, повідомив, що якщо в 2016 році чистий дохід "Укрпошти" був 4,4 млрд грн, то в 2017 році становитиме 5,5 млрд грн, у 2018 році планується на рівні 7,5 млрд грн, у 2019 – 9,3 млрд грн, 2020 – 10,9 млрд грн і в 2021 році – 13 млрд грн.

Щодо планів на 2018 рік, І.Смілянський повідомив, що планується впровадження сучасної кур'єрської доставки та збільшення обсягів пересилання по країні, міжнародних відправлень; введення нового формату сільських відділень; встановлення нових комп'ютерів для кожного відділення в населених пунктах із населенням понад 2 тис. осіб; запуск мобільного додатку, відкриття відділень нового формату.

ПАТ "Укрпошта" входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України. Надає близько 50 видів послуг у 11,5 тис. відділеннях по всій Україні. Штат підприємства налічує 73 тис. працівників, з яких 36 тисяч – листоноші.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА