Інтерфакс-Україна
11:01 02.11.2017

Одеська міськрада виділила 95 млн грн для збанкрутілого ПАТ "Одеська ТЕЦ"

2 хв читати
Одеська міськрада виділила 95 млн грн для збанкрутілого ПАТ "Одеська ТЕЦ"

Одеська міськрада виділила 95 млн грн КП "Теплопостачання міста Одеси" для компенсації витрат на надання послуг із теплопостачання населенню міста.

Відповідне рішення депутати міськради ухвалили на позачерговій сесії в середу.

Зазначені кошти КП спрямує ПАТ "Одеська ТЕЦ", щоб погасити частину наявної дебіторської заборгованості підприємства. У свою чергу ПАТ перерахує ці кошти НАК "Нафтогаз" України, перед якою в ПАТ сформувалася кредиторська заборгованість.

Після цих фінансових операцій ПАТ "Одеська ТЕЦ" отримає газ і зможе розпочати виробничу діяльність з генерації тепла для центральної частини Одеси.

Як повідомлялося, комунальні служби розпочали поетапне підключення систем теплопостачання в Одесі у зв'язку з очікуваним похолоданням іще 24 жовтня. Однак донедавна залишалося невирішеним питання теплопостачання центральної Одеси. Тепло в центр Одеси постачає ПАТ "Одеська ТЕЦ", яка перебуває в процедурі банкрутства.

Загалом ПАТ "Одеська ТЕЦ" забезпечує теплом близько 300 тис. одеситів.

У грудні 2016 року Господарський суд Одеської області визнав ПАТ "Одеська ТЕЦ" банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру підприємства терміном на 12 місяців.

Станом на 31 грудня 2015 року вартість чистих активів товариства становила 328,781 млн грн, сума зобов'язань - 710,323 млн грн.

Як повідомлялося, Господарський суд Одеської області 23 грудня 2015 року вирішив провести санацію ПАТ "Одеська ТЕЦ". Керівником санації призначили Євгена Лахненка.

У липні ц. р. Фонд держмайна України ухвалив рішення про підготовку державного пакета акцій ПАТ "Одеська ТЕЦ" до приватизації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Maersk з 5 січня підвищує тарифи на імпорт контейнерів до України

"Вісімка" ОПЕК+ допускає збереження паузи в нарощуванні видобутку на зустрічі 4 січня

Нові тарифи на воду для непобутових споживачів водоканалів складуть від 19,79 до 70,01 грн/куб.м – НКРЕКП

НБУ у 2026р. перевірить інформаційну безпеку та кіберзахист у 6 банках

Україна залучила понад EUR83 млн від Європейського інвестбанку на розвиток міст

НБУ оновив вимоги до розрахунку нормативів Н7/Н7к щодо значних експозицій

Виробника та постачальника масла для потреб ЗСУ оштрафовано на 19,8 млн грн за недобросовісну конкуренцію

Комісія конкурсу на нову генпотужність визначила переможцями 7 компаній на 316 МВт, відхилила пропозицію "Укрнафти" та ще двох

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня зменшились на 26,5%, гривня подорожчала

На полях України залишилися незібраними 4 млн тонн кукурудзи - брокери

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА