Інтерфакс-Україна
13:21 10.07.2025

До URC2025 підготовлено біля 200 угод на EUR10 млрд – Зеленський

1 хв читати
До URC2025 підготовлено біля 200 угод на EUR10 млрд – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський повідомив про підготовку близько 200 угод до Конференції з відновлення України, яка проходить в Римі 10-11 липня (URC2025) на загальну суму в EUR10 млрд.

"Тут, на конференції, представлено понад 500 компаній. Близько 200 угод готові до підписання загальною вартістю понад 10 мільярдів євро. Все це має бути повністю реалізовано. І, будь ласка, давайте також зосередимося на енергетиці", - сказав Зеленський на пленарній сесії Конференції з відновлення України в Римі (URC2025) в четвер.

Він зазначив, що Україна вже пережила три зими під час повномасштабної війни і готується до четвертої. "Це (пережити зиму – ІФ-У) можна зробити лише спільними зусиллями, і давайте використаємо цю конференцію, щоб рухатися вперед у цьому напрямку. Я дякую… за постійну підтримку ЄС у допомозі Україні подолати енергетичні проблеми. Ми повинні й надалі забезпечувати захист наших людей", - сказав президент України.

Зеленський додав, що у Путіна "лише два справжніх союзники – терор і зима, і ми повинні реагувати на обох".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА