Інтерфакс-Україна
18:58 07.07.2025

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання понад 193 тис. абонентів у чотирьох областях і Києві

2 хв читати
ДТЕК за тиждень відновив електропостачання понад 193 тис. абонентів у чотирьох областях і Києві

З 30 червня по 6 липня енергетики операторів систем розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" змогли відновити електропостачання в 43 населених пунктах, постраждалих внаслідок ворожих обстрілів, і повернути світло у домівки понад 193 тисяч родин Донецької, Дніпропетровської, Київської, Одеської областей та столиці.

"Останнього тижня попри важку безпекову ситуацію енергетикам вдалося виконати низку ремонтів на Донеччині. Завдяки цьому вдалося повернути світло в домівки 122,7 тис. родин місцевих мешканців", - повідомили у пресрелізі операційного холдингу в понеділок.

Водночас у Дніпропетровській області фахівці змогли повернути електропостачання у майже 49 тисяч домівок. Ворог все частіше обстрілює Дніпропетровську область, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а мешканці області лишаються без світла.

"Продовжують потерпати від регулярних ворожих атак Київщина та столиця, де минулого тижня фахівці енергокомпанії змогли відновити електрику для 8,5 тис. та 12,5 тис. родин відповідно", - зазначили в "ДТЕК Мережі".

Окрім того, ще у майже тисячу осель енергетики повернули електрику в Одеській області, яка теж постійно піддається ворожим обстрілам.

"З початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже понад 19,7 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. В деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", – зазначила генеральна директорка "ДТЕК Мережі" Аліна Бондаренко.

Як повідомлялося, у червні "ДТЕК Мережі" вдалося відновити електропостачання у 443 тисячах домівок українських громадян, які було знеструмлено через обстріли в Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Київській областях та Києві.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР операційного холдингу обслуговують 5,1 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА