Інтерфакс-Україна
13:31 23.04.2025

Корейська Posco International планує побудувати в Одесі ТЕЦ на RDF-паливі за $106 млн

1 хв читати

Компанія Posco International (Республіка Корея) планує в Одесі будівництво теплоелектроцентралі (ТЕЦ) на RDF-паливі потужністю 12 МВт електроенергії та 40 МВт теплової енергії і загальною вартістю $106 млн, повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України (Мінрозвитку).

"Проєкт будівництва ТЕЦ на RDF-паливі є прикладом сучасного, комплексного підходу до вирішення енергетичних та екологічних викликів. Висловлюю вдячність нашим корейським партнерам за зацікавленість у співпраці в рамках механізму EDCF. Українська та корейська сторони вже розпочали підготовку Концептуального документа проєкту (PCP), який, відповідно до процедур, має бути офіційно переданий урядом України", – цитує заступника міністра розвитку громад та територій Костянтина Ковальчука пресслужба відомства.

Зазначається, що містом вже виділено земельну ділянку площею 4 га, визначено відповідальне комунальне підприємство, підведено всі необхідні інженерні мережі, зокрема газопровід, а також узгоджено схему теплопостачання з Мінрозвитку.

Термін окупності проєкту оцінюється у 6,5 року.

Posco International – одна з найбільших корейських торговельних корпорацій, дочірня компанія POSCO. Корпорація розвиває бізнес у напрямках енергетики, агропромисловості, сталевого виробнитцва та екології. У 2023 році Posco International об’єдналася зі своєю дочірньою компанією Posco Energy.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Інвестконцепція Dragon Capital та Amber Infrastructure перемогла у відборі для Фонду реконструкції України від ЄК

ЄІБ надав Кредобанку портфельну гарантію на EUR6 млн для розширення кредитування ММСБ

"Доньки" МХП поручилися за можливий новий випуск його облігацій на суму до $1 млрд

Rozetka за 9 міс.-2025 заробила дві третини загального виторгу десятки лідерів онлайн-ритейлу – дослідження

РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні

Аналітичні центри пропонують поріг ПДВ для ФОПів у 6 млн грн замість ініційованого урядом 1 млн грн

Ситуація на правому березі Києва погіршилася до рівня лівого берега – CEO YASNO

Необхідно створити енергетичні батальйони для прифронту та забезпечити доплати ремонтним бригадам енергетиків – Шмигаль

Рада не змогла призначити Шмигаля першим віцепрем'єром — міністром енергетики

Торік було введено 762 МВт нової газової генерації, але темп потрібно прискорювати – Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА