Інтерфакс-Україна
12:46 24.03.2025

Модернізація будинків Києва дозволила в ОЗП2024/2025 знизити платіжки за опалення приблизно на третину

1 хв читати

Заходи з підвищення енергоефективності будинків у Києві в опалювальному сезоні 2024/2025 дозволили знизити вартість теплопостачання в середньому приблизно на 30%, повідомив директор СП "Енергозбут" КП "Київтеплоенерго" Костянтин Лопатін.

"27 грн/кв.м – така середня вартість опалення. Там, де відбулася модернізація, підвищення енергоефективності, вартість опалення в середньому була на 30% нижча, ніж по місту. Тобто 22 грн/кв. м. Отже, місячна оплата за опалення квартири, наприклад, в 50 кв. м, в будинку, де пройшли енергоефективні заходи, була на 500 грн менше, ніж по місту", – сказав Лопатін під час брифінгу в Київінформі щодо підсумків опалювального сезону 2024/2025, який транслювався онлайн в понеділок.

Як повідомлялося, на цьому ж брифінгу Лопатін зазначив, що борги киян з початку ОЗП 2024/2025 виросли на 6,5% – до 8 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Система е-аудиту з використанням файлів SAF-T UA запрацювала в Україні з 1 січня

Доходи держбюджету-2025 зросли на 24%, видатки - майже на 20% - Підласа

Глава Мінекономіки анонсував запровадження повного цифрового контролю за лісозаготівлею

Бізнес занепокоєний ризиками через скорочення строків повернення акцизних марок, закликає уряд переглянути їх

В Україні набув чинності закон про виноградарство і виноробство

Набрали чинності зміна до ДБН "Планування та забудова територій" та новий ДБН "Мости і труби"

Знижки на російську нафту до кінця грудня зросли до 28,2 $/бар

Мінекономіки 2025р. виплатило агровиробникам 1,1 млрд грн компенсації на гектар

Україна зберегла у 2026р заборону експорту природного газу, але дозволила експорт солі та коксівного вугілля

Уряд цьогоріч започаткує державну підтримку страхування агропродукції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА