Інтерфакс-Україна
13:39 30.01.2025

"Укренерго" розраховує обійтися без відключень е/е під час похолодання

1 хв читати
"Укренерго" розраховує обійтися без відключень е/е під час похолодання

НЕК "Укренерго" розраховує пройти період похолодання без обмежень електропостачання, зазначаючи, що енергетики опрацьовують всі можливі сценарії.

"Прогнозований рівень зниження температури не спричинить суттєвих проблем та не зумовить необхідність застосування заходів обмеження. Ситуація в енергосистемі України залишається стабільною. Енергетики опрацьовують всі сценарії, зокрема, й на випадок різкого зниження температури повітря", – написала компанія у Facebook в четвер.

Там підкреслили, що єдиною причиною вимушеного застосування відключень завжди було і залишається руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок російських ракетно-дронових атак.

"Укренерго" закликала довіряти лише офіційним джерелам інформації та дослухатись до рекомендацій енергетиків.

Як повідомлялося, у середу речниця Укргідрометцентру Наталія Птуха повідомила про прогнозоване зниження температури у перші дні лютого та повернення до більш зимового характеру погоди – очікуються морози в межах 3,8° на переважній частині України. Середньомісячна температура в лютому коливатиметься від 3° морозу до 2° тепла, що на 1,5°-2° вище кліматичної норми.

Низка ЗМІ та ТГ-каналі зі свого боку поширили інформацію про загрозу застосування вимушених відключень електроенергії наступного тижня через холод.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

УЗА привітала переговори по відкриттю судноплавства в Чорному морі і застерегла від запровадження необдуманих механізмів

Україна та КНР розглядають можливість створення офіційного сервісного центру для ремонту китайської техніки

Schneider Electric та мережа ОККО обладнали ДБЖ понад 70% АЗК

УЗ тимчасово надала відправникам вантажів безкоштовний доступ до застосунку оформлення перевізних документів

Україна в березні експортувала 3,2 млн тонн зерна

"Нібулон" закликає зробити відкриття портів Миколаєва та Херсона ключовою умовою відновлення судноплавства в Чорному морі

Посівна-2025 на 10,4% випереджає минулорічну: посіяно 551,8 тис. га ярих зернових

Виплачений нацкешбек у лютому склав 384 млн грн, що дорівнює сумі нарахованих коштів за осінь - Мінекономіки

АУБ та 7 фінкомпаній підписали меморандум про забезпечення відповідального споживчого кредитування

Єврокомісія запевняє в готовності відповісти на торговельні тарифи США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА