Інтерфакс-Україна
11:16 07.11.2024

Бізнес запрошено до розробки внутрішнього плану - Зеленський

1 хв читати
Бізнес запрошено до розробки внутрішнього плану - Зеленський

Представникам бізнесу запропонували долучитися до розроблення внутрішнього плану посилення України, координацію веде перший віцепрем'єр - міністр економіки України Юлія Свириденко, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Ми запропонували бізнесу долучитися до розробки внутрішнього плану саме економічного спрямування. Юлія Свириденко веде цю роботу. І стратегічне бачення підприємців буде враховано. Так само, як і одна з ключових наших геополітичних потреб буде в Європі. Це фундамент", - сказав Зеленський у відеозверненні до 10 Київського міжнародного економічного форуму (КМЕФ) у Києві в четвер.

За словами президента, внутрішній план готують цими тижнями, одним із його ключових пунктів буде саме економічний елемент, "де ми можемо вивільнити внутрішню економічну силу України завдяки регуляції, нормальній конкуренції, щоб зміцнити силу українського суверенітету та захисту від зовнішньої агресії".

Окрім цього, глава держави повідомив, що перебуває на шляху до Будапешта для участі в саміті Європейської політичної спільноти. "Очевидно, наскільки це зараз важливо", - додав Зеленський.

Він також нагадав про вчорашню розмову з Дональдом Трампом, наголосивши, що необхідно зробити все, щоб результати взаємодії України та Америки, всієї Європи та Америки були продуктивними та позитивними.

"Це конкретне завдання. Я впевнений, ми його теж вирішимо. Я розраховую на вашу підтримку зараз не менше, ніж у попередні роки", - звернувся президент до учасників форуму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

Імпорт е/е в Україну збільшився удвічі завдяки падінню цін в країнах ЄС на різдвяні канікули – очільник "Укренерго"

НБУ оновив вимоги до внутрішнього аудиту на страховому, платіжному ринках та на ринку кредитних спілок

Perfect Group у 2025р ввела в експлуатацію понад 60 тис. кв. м житла

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА