10:54 29.10.2024

"Нафтогаз" отримає від уряду Норвегії та ПРООН електрогенеруючі установки 80 МВт для однієї з областей

1 хв читати
"Нафтогаз" отримає від уряду Норвегії та ПРООН електрогенеруючі установки 80 МВт для однієї з областей

Група "Нафтогаз" отримає електрогенеруюче обладнання потужністю 80 МВт, яке буде закуплено за грантові кошти уряду Норвегії та за організаційної участі ПРООН, повідомила група на сайті у вівторок.

Згідно з її повідомленням, це допоможе забезпечити додаткову генерацію електроенергії та тепла для жителів однієї з областей України.

Як зазначає "Нафтогаз", раніше на офіційному сайті норвезького уряду повідомлялося про виділення на енергетичні потреби України додаткових 1,5 млрд крон, що еквівалентно EUR127 млн. Частину з цих коштів буде спрямовано саме на закупівлю електрогенеруючого обладнання для групи "Нафтогаз", пояснили в компанії.

"Ми вдячні нашим норвезьким партнерам за допомогу в зміцненні енергетичної інфраструктури України, яка продовжує страждати від ворожих атак. Цінуємо послідовну підтримку Норвегії від початку повномасштабної війни", - зазначив СЕО групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов, слова якого наводяться в повідомленні.

Як повідомлялося в середині вересня, "Нафтогаз" домовився з ПРООН про закупівлю газопоршневих установок у межах посилення співпраці з енергобезпеки та проходження опалювального сезону 2024/2025 рр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Девелопери адаптують комерційні площі у складі своїх ЖК до викликів воєнного часу

В Україні створять Виплатну агенцію для допомоги аграріям

Стартувала третя група програми REDpreneurUA: підтримка та розвиток діючого бізнесу в Україні - УЧХ

"Ліси України" готові збільшити обсяг заготівлі деревини на 30% на рік - Болоховець

Передача лісовій галузі 1,9 млн га самозаліснених територій дозволить збільшити заготівлю деревини для переробки - Держлісагентство

Укрнафта інтегрує EPR-систему з метою автоматизації ключових бізнес-процесів

Фонд національного добробуту РФ вичерпається протягом року, якщо нафта коштуватиме $45–47 за барель, – Кислиця

Українські акції дорожчають зранку в середу після переговорів України та США в Джидді

Мінфін підняв ставки за ринковими ОВДП на 0,5 в.п. слід за підвищенням облікової на 1 в.п.

"Укрнафта" очолила рейтинг видобувних підприємств за 2024 р., збільшивши товарообіг на 10,5%

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА