Інтерфакс-Україна
16:10 08.08.2024

У четвер з 17:00 до 22:00 буде застосовано обмеження споживання е/е для промисловості та бізнесу

1 хв читати
У четвер з 17:00 до 22:00 буде застосовано обмеження споживання е/е для промисловості та бізнесу
Фото: Pixabay

У четвер із 17:00 до 22:00 буде застосовано обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів і бізнесу у зв'язку з виникненням дефіциту потужності в енергосистемі.

"Буде задіяна одна черга графіка обмеження потужності", - повідомила НЕК "Укренерго" в телеграм-каналі.

Споживання населення, критичної інфраструктури та об'єктів оборонної промисловості не обмежуватиметься.

Як пояснив системний оператор, поява дефіциту спричинена російськими атаками, а також високим рівнем споживання електроенергії через підвищення температури повітря до +30°С на півдні та сході країни.

Як повідомлялося, у період із 30 липня до 7 серпня - протягом дев'яти днів - планові графіки вимкнення споживачів не застосовувалися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Основним ринком збуту українських органічних продуктів залишається Європа, яка купує 93% товарів - Висоцький

ПриватБанк з 2026р обнулив абонплату за обслуговування рахунку активних ФОПів

ЄБРР з початку повномасштабної війни інвестував EUR9,2 млрд у 25 проєктів в Україні – Патроне

Фонд підтримки енергетики акумулював майже EUR1,7 млрд і планує залучити ще EUR380 млн – директор Секретаріату ЕС

Українські виробники ліфтів у 2025р збільшили обсяги виробництва на 25% - Кисилевський

Банга в Давосі: Для успіху Україні потрібне лідерство суспільства і простір для приватного сектору

"Метінвест" у 2025р. налагодив виробництво 11 нових видів продукції, за понад 10 років війни – 433

Частка дохідного житла в структурі житлового ринку у найближчі роки зростатиме - думка

Глава МВФ радить Україні позбутися субсидіювання електроенергії, опалення та справедливіше ділити податковий тягар

Качка розраховує на винесення кандидатури України на вступ до ОЕСР на розгляд Ради Організації вже у 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА