19:02 07.08.2024

ГК NOVA з 2022 р. інвестувала в розвиток міжнародної мережі понад EUR10 млн

2 хв читати
ГК NOVA з 2022 р. інвестувала в розвиток міжнародної мережі понад EUR10 млн

Група компаній NOVA з 2022 року інвестувала в розвиток міжнародної мережі "Нова пошта" понад EUR10 млн, повідомив співвласник групи В'ячеслав Клімов.

"З осені 2022 року ми вже вклали понад EUR10 млн у цей напрям і продовжуємо збільшувати наші інвестиції. Зараз ми вкладаємо близько EUR1-2 млн на місяць у розвиток нашої міжнародної мережі", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" в Римі під час церемонії відкриття другого відділення мережі в Італії.

Він повідомив, що група має намір розширювати мережу в європейських країнах і запускати власну адресну доставку по Європі.

Як повідомлялося, наприкінці липня "Нова пошта" з групи компаній Nova відкрила відділення в столиці Італії Римі, який став другим містом присутності української компанії в країні після її виходу на італійський ринок з відкриття першого відділення в Мілані в грудні минулого року.

На початку липня Nova вийшла на ринок Франції, відкривши перше відділення в Ніцці, яке стало 100-м відділенням, відкритим за межами України - в Європі. Франція стала 14-ю європейською країною, на ринок якої вийшла компанія. Уточнювалося, що завдяки партнерам "Нова пошта" на початок липня мала в Європі понад 35 тис. точок сервісу.

В Україні від початку 2024 року і до кінця липня компанія розширила мережу з 26,6 тис. до 30,1 тис. точок: до 12,1 тис. відділень і 18 тис. поштоматів.

Італія, за даними Євростату, є п'ятою за чисельністю європейською країною з кількістю українців зі статусом тимчасового захисту: на кінець травня їх було 165,13 тис., що на 0,5 тис. більше за квітневий показник.

Повний текст інтерв'ю Климова читайте на головній сторінці "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна за I півріччя 2024/25 МР експортувала понад 400 тис. тонн цукру

Ударами по газовій інфраструктурі України РФ хоче добитися повернення транзиту – ексочільник "Нафтогазу" Коболєв

Збитки енергетики України від ударів РФ зросли до понад $20 млрд – віцепрезидент Energy Club з посиланням на RDNA4

Перші українці використали сертифікат “єВідновлення” для оплати першого внеску за “єОселею”

Нацкешбек за грудень-2024 та січень-2025 надійшов на рахунки користувачів програми

Лісова галузь у 2024р. отримала 23,7 млрд грн рекордного чистого доходу – звіт Держлісагентства

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

"Нафтогаз" та ORLEN домовилися про поставку 100 млн куб. м LNG в рамках широкої співпраці на цьому напрямку

Бачимо тренд вичікування бізнесу в газовій генерації через нестабільну ситуацію на ринку газу – директор "ЕНЕРГО-ПЛЮС"

АРМА передасть понад 1,8 млрд грн на відновлення України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА