Інтерфакс-Україна
19:53 31.07.2024

"Нова пошта" збільшила неконсолідовану виручку в I пів.-2024 на 20,1% при скороченні чистого прибутку на 38,1%

1 хв читати
"Нова пошта" збільшила неконсолідовану виручку в I пів.-2024 на 20,1% при скороченні чистого прибутку на 38,1%

ТОВ "Нова пошта" збільшила неконсолідований чистий дохід у першому півріччі 2024 року на 20,1% - до 20,12 млрд грн, проте чистий прибуток компанії зменшився на 38,1% - до 1,49 млрд грн.

Згідно з даними неконсолідованої звітності, опублікованими в системі розкриття інформації НКЦПФР у середу, валовий прибуток компанії в першому півріччі 2024 року зріс на 9,5% - до 3,87 млрд грн.

Зазначається, що прибуток від операційної діяльності "Нової пошти" за звітний період зменшився на 8,7% - до 1,68 млрд грн.

Згідно з неконсолідованою звітністю, "Нова пошта" у 2023 році збільшила чистий прибуток на 85,7% - до 3 млрд 967,2 млн грн, її виручка зросла на 54% - до 36,47 млрд грн.

"Нова пошта" є найбільшим логістичним оператором України. Від початку 2024 року і до кінця липня компанія розширила мережу в країні з 26,6 тис. до 30,1 тис. точок: до 12,1 тис. відділень і 18 тис. поштоматів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА