У соцмережі Твіттер опубліковано відео можливого ракетного удару в літак "МАУ"

Активіст іранського походження Нариман Гаріб опублікував у соцмережі Твіттер відео, на якому, як стверджується, знятий момент попадання ракети в пасажирський літак Boeing 737 "Міжнародних авіаліній України" під Тегераном, повідомляє газета "The New York Times".
Видання "The New York Times" повідомляє, що відео знято в населеному пункті Паранд недалеко від Тегерана. Саме в цьому районі український літак перестав виходити на зв'язок.
Про те, що це відео зняте саме в цьому місці, також підтвердили незалежні розслідувачі з Bellingcat і Conflict Intelligence Team.
Після влучення ракети в літак, стався невеликий вибух, але пасажирський лайнер продовжував летіти ще кілька хвилин. Потім, як випливає з інших відеозаписів, на які посилається "The New York Times", літак повернув у бік аеропорту, після чого вибухнув і впав.
Exclusive: Video verified by The New York Times shows a Ukrainian airliner being hit over Tehran on Wednesday https://t.co/brU9ZRmRX9
— The New York Times (@nytimes) January 9, 2020