Інтерфакс-Україна
15:06 17.10.2022

Парламент України у 2023 році планує витратити на свій телеканал майже 50 млн грн - нардеп

1 хв читати
Парламент України у 2023 році планує витратити на свій телеканал майже 50 млн грн - нардеп

Український парламент планує витратити на телеканал "Рада" у 2023 році понад 49 млн грн, повідомив народний депутат Ярослав Железняк (фракція "Голос").

"Згідно з проєктом кошторису парламенту на наступний рік, у 2023 році на телеканал "Рада" планується витратити 49,2 млн грн", - написав Железняк у понеділок у своєму телеграм-каналі.

Як випливає із проєкту кошторису, оприлюдненого Железняком, фінансування газети "Голос України" становитиме 23,8 млн грн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Опитування: Понад 40% українців читають новини 1-2 рази на день, взагалі не читають – 12%

"Інтерпайп" синхронізував онлайн-облік офісів в Україні та за кордоном на оновленій платформі х10 IT-Enterprise

Мінцифри оприлюднило законопроєкти про зміни до регулювання азартних ігор та їх оподаткування

Рада розгляне законопроєкт про регулювання соцмереж та деанонімізацію Телеграм у четвер

Рада відхилила законопроєкт про оподаткування цифрових платформ, що був структурним маяком програми МВФ

Один з керівників Alphabet може отримати майже $700 млн за три роки

Організація AUSP анонсувала запуск платформи для співпраці оборонних технологічних компаній

Військові грають в азартні ігри не більше, ніж у середньому по Україні, — дослідження KANTAR

Трійка операторів лотерей сплатила 72,6 млн грн за отримані ліцензії

Мінекономіки, YouControl та Асоціація відкритих даних домовилися про співпрацю для цифровізації аналітики бізнес-середовища

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА