14:48 04.01.2022

Зеленський підписав закон про скасування маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів

1 хв читати
Зеленський підписав закон про скасування маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України про скасування маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних" №1965-ІХ.

Як повідомляє Офіс президента України, використання контрольних марок як механізму протидії незаконному розповсюдженню примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних себе вичерпало та розглядається радше як перешкода діяльності добросовісних виробників і розповсюджувачів цього виду продукції.

Тож документ, який підписав глава держави, визнає таким, що втратив чинність, закон України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних".

"Тепер правовласники матимуть змогу обирати новітні, більш сучасні, індивідуальні (ексклюзивні) способи захисту копій, які поширюються на матеріальних носіях", - ідеться в повідомленні.

Закон також декриміналізує незаконне виготовлення, підробку, збут незаконно виготовлених, отриманих або підроблених контрольних марок для маркування упаковок примірників аудіовізуальних творів шляхом вилучення ст. 216 із Кримінального кодексу України.

Також вилучено ст.164-9 з Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачала відповідальність за розповсюдження відповідних товарів, упаковки яких не марковані контрольними марками.

Закон набув чинності 1 січня 2022 року.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила законопроект №3474 15 грудня 2021 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Держспецзв'язку вважає необхідною підтримку бізнесу у створенні стійкої до загроз системи кібербезпеки в Україні

СБУ готує базу для санкцій на телеканал "НАШ" - джерело

Схожість ПЗ атаки на українські держсайти з WhiteBlackCrypt свідчить про провокаційні спроби представити Україну її організатором - CERT-UA

Кількість абонентів "Київстар", що побували за кордоном, за 2021 рік зросла на 20% - компанія

На офіційний сайт України Ukraine.ua було здійснено кібератаку

Уряд передав Національний центр Довженка у сферу управління Держкіно

Збільшення вартості ввезених в Україну без оподаткування посилок для фізосіб до EUR150 вплине на зростання міжнародної торгівлі - думка

Японія передала "Суспільному" партію нової телевізійної техніки

Мінреінтеграції уклало меморандуми з двома операторами мобільного зв'язку про "віртуальний номер" для жителів окупованих територій

Держспецзв'язку внесла зміни до законодавства для узаконення процедури BugBounty

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА