17:39 15.08.2019

Кодування супутникового телесигналу не вплине на роботу телеком-ринку в Україні - керівник відеосервісу Megogo

3 хв читати
Кодування супутникового телесигналу не вплине на роботу телеком-ринку в Україні - керівник відеосервісу Megogo

 Директор із маркетингу та стратегії онлайн-кінотеатру Megogo, що базується в Києві, Іван Шестаков вважає, що кодування супутникового телесигналу не вплине на роботу ОТТ-сервісів, а також на роботу телеком-ринку в Україні загалом.

"Кодування жодним чином не відіб'ється на ОТТ-сервісах: ми ніяк не прив'язані до кодування. Уже відключали аналогове телебачення, зараз кодуватимуть сигнал супутника, і це жодним чином не відіб'ється на телеком-ринку в принципі. Буде невелике перетікання (абонентів - ІФ)", - розповів він під час зустрічі з журналістами в Києві в четвер.

Шестаков очікує невеликого приросту кількості абонентів після кодування телесигналу, однак вважає, що цей приріст не вийде за рамки стандартних прогнозів.

Директор з маркетингу та стратегії також зазначив, що недавно Megogo отримав супутникову та кабельну ліцензії для свого телеканалу й планує почати працювати в кабельних мережах. Водночас, за словами Шестакова, вихід на супутник зі своїм контентом відеосервіс поки що не планує, оскільки це "досить дорого і складно окупається, принаймні зараз".

Шестаков також зазначив, що на українському ринку відеоконтенту суттєво знизилася частка піратства. "З кожним роком ситуація стає все краще. Ми всередині компанії оцінюємо це для себе, і в 2011 році рівень піратства в Україні досягав 100%. У 2013 році - 90%. Нині весь піратський ринок - 50-60%", - зазначив він.

За словами Шестакова, це пов'язано як із загальним зростанням кількості користувачів і платформ, які надають легальний доступ до контенту, так і з протипіратськими заходами, що вживаються на ринку.

Також він наголосив, що в деяких розділах контенту - таких як спорт - піратство все ще залишається на першому місці за кількістю контенту.

Як повідомлялося, на початку серпня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення внесла латвійський телеканал Megogo Live до переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавству України.

Megogo - один із найбільших у Східній Європі відеосервіс для перегляду онлайн відео і ТБ. Щомісячна аудиторія сервісу, за його даними, становить 40 млн унікальних користувачів у країнах СНД. Каталог ресурсу - понад 77 тис. од. відео, з яких понад 5 тис. художніх фільмів і серіалів, більше ніж 1,5 тис. мультфільмів, майже 45 тис. телевізійних шоу, концертів і музичного відео, а також понад 20 тис. новинних програм.

Відеоресурс є мультиекранним. Він доступний на всіх топових платформах на базі iOS, Android, Windows, а також на телевізорах з функцією Smart TV: LG, Samsung, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, в популярних мультимедійних плеєрах і медіаприставках, таких як Apple TV, Dune HD, Aura, iNext тощо. Окремий додаток розроблено для пристроїв на Android TV.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Мінцифри та Meta обговорили блокування українського контенту та відкриття офісу в Україні

"Русское радио" в Україні змінило позивні на "Радіо Байрактар" – Нацрада телерадіомовлення

Мінцифри та Єврокомісія розпочали консультації щодо приєднання України до програми "Цифрова Європа"

"Укрпошта" 23 травня випустить марку "Русскій воєнний корабль … ВСЬО!", її продаватимуть у відділеннях та на п'яти онлайн-платформах

Ткаченко про заклики відсторонити від телемарафону деяких ведучих: На мій погляд, це виглядає як кампанія шельмування

В Україні немає телеканалів, які надавали б суспільно важливу інформацію виключно державною мовою – мовний омбудсмен

Україна розвиватиметься подібно до Ізраїлю - як завжди готова до війни країна - думка

Українці починають повертатися додому – "Київстар"

"Укрпошта" вже виплатила внутрішньо переміщеним особам понад 200 млн грн за програмою від УВКБ ООН

Під час кібератаки на сайт Львівської міськради було викрадено робочі дані

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА