Інтерфакс-Україна
13:57 23.01.2024

Скелетоніст Лавренюк здобув срібну медаль на зимовій Юнацькій Олімпіаді в Південній Кореї

1 хв читати
Скелетоніст Лавренюк здобув срібну медаль на зимовій Юнацькій Олімпіаді в Південній Кореї

Скелетоніст Ярослав Лавренюк виборов срібну медаль на зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея).

"Маємо другу нагороду на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Канвондо (Республіка Корея). Срібним призером головного мультиспортивного молодіжного форуму чотириріччя став прапороносець збірної України скелетоніст Ярослав Лавренюк. Медаль, яку виборов 16-річний спортсмен із Житомирщини, стала першою в олімпійській історії нашої держави у змаганнях із цього виду спорту", - йдеться в повідомленні пресслужби Національного олімпійського комітету.

Зазначається, що Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії.

Як повідомлялося, IV зимова Юнацька Олімпіада в Південній Кореї триває з 19 січня до 1 лютого 2024 року. Україну представляють 44 спортсмени у 12 спортивних дисциплінах.

Біатлоністка Поліна Пуцко здобула бронзову медаль у спринті на 6 км на зимовій Юнацькій Олімпіаді в Південній Кореї.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбулося жеребкування ЧС-2026: Україна потенційно потрапить до групи F - ЗМІ

Міністр спорту про ситуацію з Лискун: Це результат системної роботи ворога і недопрацювання України у формуванні національної ідентичності

Держбюджет-2026 передбачає 6,8 млрд грн фінансування сфери молоді та спорту

Президент НОК увійшов до Координаційної комісії Європейських ігор-2027

Україна виграла медальний залік Дефлімпійських ігор-2025 у Токіо – ЗМІ

Україна має пройти Швецію для подальшої боротьби за путівку на ЧС-2026 з футболу

Україна закликала World Aquatics переглянути допуск російських та білоруських спортсменів до командних змагань

Збірна України обіграла збірну Ісландії з рахунком 2:0 і вийшла у плейоф відбору ЧС-2026

Міністри та урядовці країн-партнерів просять МПК надати роз'яснення щодо наслідків повернення НПК Росії та Білорусі

Мінспорту позбавило самбіста Риндовського спортивних звань

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА