11:59 28.01.2022

Гутцайт про зимову Олімпіаду в Пекіні: Багато медалей не очікуватимемо

1 хв читати
Гутцайт про зимову Олімпіаду в Пекіні: Багато медалей не очікуватимемо

Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт вважає, що на Зимових Олімпійських іграх у Пекіні не варто очікувати багато медалей від української збірної.

"Сподіватимемося, що наші олімпійці гідно представлять нас на Олімпійських іграх. Так, багато медалей очікувати не будемо, чесно кажучи. Але ми віритимемо, що наші спортсмени будуть на п'єдесталі", - сказав він під час "Години запитань до уряду" у Верховній Раді у п'ятницю.

За його словами, Міністерство молоді та спорту зробило все можливе, щоби спортсмени гідно підготувалися, зокрема вчасно було закуплено все обладнання.

Зимові Олімпійські ігри у Пекіні відбуватимуться з 4 до 20 лютого. На них буде розіграно 109 комплектів медалей із 15 дисциплін у семи видах спорту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Срібний призер Олімпійських ігор-2024 Ковтун має намір змінити громадянство

Мінспорту: 445 українських спортсменів, тренерів і спортперсоналу прострочили терміни перебування за кордоном

Володимир Кличко провів тренування для ветеранів у реабілітаційному центрі "Титанові"

Затверджено нові критерії критичності підприємств у сфері фізичної культури та спорту

Чемпіон світу зі стильового карате Олександр Семенюк загинув під час виконання бойового завдання

Подати заяву на щоквартальні 1,5 тис. грн на оплату послуг спортклубів для УБД можна буде через "Дію"

Інформацію про 100 загиблих на війні спортсменів розміщено на сайті "Янголи спорту" за 2024 р.

Львівські ФК "Карпати" і "Рух" заявили про об'єднання в сезоні 2025/26 рр.

Кабмін передав від Міносвіти до Мінспорту Центр фізвиховання та спорту учнів і студентів

Мінспорту: 24 об'єкти спортивної та 19 об'єктів молодіжної інфраструктури постраждало в Україні у 2024 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА