08:33 13.05.2018

УПЛ відмовилася переносити матч "Шахтар" - "Верес" 13 травня через отруєння 9 футболістів команди гостей

1 хв читати
УПЛ відмовилася переносити матч "Шахтар" - "Верес" 13 травня через отруєння 9 футболістів команди гостей

Українська Прем'єр-ліга відмовилася переносити матч 31-го туру чемпіонату України з футболу між "Шахтарем" і "Вересом", який має відбутися 13 травня, через отруєння 9 футболістів команди з Рівного.

Як повідомляється на офіційному сайті "Вереса", через харчове отруєння 9 футболістів "здоровими на сьогоднішній день залишилося лише 9 гравців", керівництво клубу не бачить можливості взяти участь у матчі з "Шахтарем", тому було прийнято рішення повертатися до Львова, де базується команда.

"Верес" звернувся до УПЛ з проханням перенести матч у зв'язку з форс-мажорними обставинами та провести його після останнього туру чемпіонату України, який буде зіграний 19-20 травня. Також клуб направив листа ФК "Шахтар", в якому висловив "надію на розуміння і бажання здобути перемогу в спортивній боротьбі".

У свою чергу дирекція УПЛ вказала на те, що на сьогодні в списку заявлених футболістів ФК "Верес" знаходиться 63 людини, а до початку матчу залишається більше 24 годин, тому наведені клубом обставини не можуть бути визнані форс-мажорними.

"У дирекції УПЛ немає достатніх підстав для перенесення матчу ФК "Шахтар" Донецьк - ФК "Верес" Рівне з 13.05.2018 року на іншу дату. Розуміючи складність обставин, просимо вжити всіх можливих заходів для проведення зазначеного матчу в затверджені дирекцією УПЛ дату і час", - наголошується в повідомленні на сайті ліги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА