15:17 12.04.2024

Sense Bank та Сухопутні війська ЗСУ уклали меморандум про співпрацю

2 хв читати

1

11 квітня український Sense Bank та Сухопутні війська ЗСУ підписали Меморандум про співпрацю у сфері підвищення обороноздатності України.

Згідно з документом, до кінця 2024 року Sense Bank надаватиме допомогу у вирішенні технологічних потреб Сухопутних військ ЗСУ, що зміцнить готовність армії.  

Меморандум підписали командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Павлюк та голова Правління Sense Bank Олексій Ступак.

2

Олексій Ступак розповів, що це важлива подія для Sense Bank. «Підтримка армії ключове завдання кожного з нас. З перших днів повномасштабної війни наші співробітники й клієнти долучаються до волонтерства та не припиняють донатити на потреби різних військових частин і напрямів через цифровий банк Sense SuperApp. Підписання Меморандуму посилить цю допомогу і надасть змогу ефективніше акумулювати кошти на те, щоб наші захисники були забезпечені інноваційними засобами не тільки на полі бою, але й під час військової підготовки».

3

Командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк зазначив: «Ми раді, що один із системно важливих банків України долучається до підтримки армії. Впевнені, наша співпраця сприятиме збереженню життів українських військових та ефективному виконанню бойових завдань».

Як повідомляє фінустанова, від початку повномасштабної війни Sense Bank, 100% акцій якого належить державі в особі Міністерства фінансів України,  виділив понад 179,3 мільйонів гривень на підтримку української армії. Через цифровий застосунок Sense SuperApp співробітники та клієнти банку зібрали 167 млн грн на потреби ЗСУ, а також близько 19 млн грн переказали Фондам, що допомагають військовим і українцям, які постраждали від російської збройної агресії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Переживіть будь-яку ситуацію з портативним касовим апаратом!

Досягли мети за 60 днів: 20 млн грн для ЗСУ зібрали за ініціативи Групи компаній DIM та БФ "Захист майбутнього"

Переваги радіочастотних процедур для обличчя та тіла

Безбарʼєрність та інклюзивність при відновленні країни: у Києві пройшов другий Український будівельний конгрес

Як подолати страх і діяти під час повітряної тривоги

"Украдене щастя" - прем’єра в Київському академічному театрі ляльок

Мистецький проект "Митці для Перемоги. Квітуча Україна": мистецтво здатне об'єднувати людей та надихати на боротьбу за світле майбутнє навіть у найтяжчі часи

Спільнота рідних військовослужбовців за чіткі терміни служби

Форум «Зерно. Свині. М’ясо-2024» відбудеться 12 червня

Бізнес-форум національної ідентичності «ЧАС ДІЯТИ.UA» в Києві об'єднав представників бізнесу та громад

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА