11:46 21.03.2024

У ДБР відкликали претензії до sportbank

2 хв читати

Правоохоронці не вбачають порушень законодавства у діяльності sportbank (ТОВ "Дивотек" та ТОВ "ДТ-Нетворк") та його засновників.

Про це повідомляє прес-служба sportbank, яка наводить відповіді ДБР та Офісу Генерального прокурора на запити адвокатів фінансової установи. 

Як зазначається у повідомленні, адвокати sportbank відправили запит до ДБР з проханням роз’яснити, чи здійснюється досудове розслідування стосовно sportbank у будь-якій кримінальній справі. 

У відповідь ДБР повідомило, що перевірка причетності sportbank до можливого скоєння злочинів дійсно проводилася, але в межах розслідування щодо інших осіб.

«В ході здійснення досудового розслідування не здобуто доказів вчинення службовими особами ТОВ Дивотек, ТОВ ДТ Нетворк кримінальних правопорушень, які є предметом досудового розслідування у кримінальному провадженні №42023000000001384», - йдеться у відповіді ДБР на запит юриста sportbank.

Також ДБР повідомляє про відсутність доказів протиправної діяльності колишнього і діючого бенефіціарів компаній-засновників фінансової установи підприємців Никити Ізмайлова та Андрія Савченка. 

У свою чергу Офіс Генерального прокурора у відповіді адвокатам банку на запит повідомив про відсутність у Єдиному реєстрі досудових розслідувань інформації про застосування заходів кримінально-правового характеру  та наявність будь-яких кримінальних справ щодо ТОВ Дивотек та ТОВ ДТ-Нетворк.

Нагадаємо, 12 січня 2024 слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань на підставі ухвали слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова провели обшук в офісних приміщеннях sportbank. У рішенні слідчого судді йшлося про те, що посадові особи банку нібито можуть бути причетними до противоправної діяльності, пов’язаної із державною зрадою, легалізацією майна, одержаного злочинним шляхом тощо. У банку дії правоохоронців розцінили як безпідставний тиск на бізнес. 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА