17:50 19.03.2024

Чернігівці більше довіряють в. о. мера та міськраді, ніж призначеним чиновникам - опитування "Рейтингу"

2 хв читати
Чернігівці більше довіряють в. о. мера та міськраді, ніж призначеним чиновникам - опитування "Рейтингу"

До обраної місцевої влади Чернігова позитивно ставляться понад 60% мешканців міста. При цьому ставлення до діяльності військових адміністрацій та їхніх керівників переважно негативне. Про це свідчить  опитування соціологічної групи "Рейтинг".

Згідно з опитуванням, діяльністю в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломако та міської ради задоволені 59% респондентів. Діяльністю Чернігівської обласної військової адміністрації задоволені 28% опитаних, а діяльністю її керівника В’ячеслава Чауса – 24%. Діяльністю Чернігівської міської військової адміністрації задоволені 27% чернігівців, а діяльністю її очільника Дмитра Брижинського – лише 19%.

64% опитаних вважають, що Олександр Ломако ефективно справляється з обов’язками міського голови Чернігова. А загалом до нього позитивно ставляться 66% містян.

Водночас до керівника обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса позитивно ставляться лише 25% опитаних, а негативно - 65%. До начальника міської військової адміністрації Дмитра Брижинського позитивно ставляться 17%, а негативно - 55%.

Лідером рейтингу довіри досі лишається Владислав Атрошенко, до якого позитивно ставляться 82% чернігівців. 76% чернігівців відповіли, що не підтримують рішення Яворівського районного суду про відсторонення Атрошенка від посади міського голови. 75% респондентів вважають це рішення тиском на місцеву владу.

Так само більшість чернігівців не підтримують створення військової адміністрації. 64% респондентів упевнені, що таке рішення було викликано політичним протистоянням влади з командою Атрошенка. 54% чернігівців відповіли, що створення міської військової адміністрації перешкоджає розвитку міста.

Опитування проводилось з 1 по 10 березня методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). У ньому брали участь мешканці Чернігова від  18 років.  Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Похибка - не більше 3,5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА