17:18 06.10.2022

Біржовий університет у Freedom Finance: відгуки

3 хв читати

Інвестиції, робота з цінними паперами, депозити та заощадження на майбутнє — те, що отримують клієнти Фрідом Фінанс Україна. Компанія належить до американського холдингу та має вихід до іноземних фондових бірж. Якщо ви шукаєте платформу для інвестицій та бажаєте накопичити практичний досвід, враховуйте думки інших користувачів: наприклад, почитайте про Фрідом Фінанс Україна відгуки.

Що таке біржовий університет?

 

За звітністю компанії у 2021 році 1839 людей пройшли курси у Біржовому університеті, 80% учнів згідно з опитуванням залишилися задоволеними навчанням. Університет — це фактично курси для брокерів та трейдерів, які будуть працювати на фондових ринках України та за кордоном.

Викладачами стають експерти Фрідом Фінанс, які паралельно дають консультації та ведуть практикуми щодо інвестицій. П’ять загальних програм університету:

  1. Вебінар про мистецтво інвестування для початківців та тих, хто хоче перейти до інвестицій з інших галузей.
  2. Чотириденний курс про основи біржової діяльності для тих, хто хоче вивчити теорію та дослідити практичні кейси.
  3. П’ятиденний курс про аналіз — технічний та фундаментальний — для тих, хто вже вміє працювати на біржі та хоче покращити аналітичні навички вивчення торгів.
  4. Майстер-клас про ІРО з розбором загальних понять, практик та вивченням стратегій.
  5. Технічний аналіз PRO за 5 днів для інвесторів-практиків з реальним досвідом роботи на біржах.

Біржовий університет від українського Freedom Finance допомагає розібратися в основах інвестицій. Співробітники прагнуть покращити рівень фінансової грамотності своїх клієнтів та навчити їх основ фінансової незалежності.

Як відбувається навчання?

Кожен курс проводиться декілька разів на рік. Детальна інформація є на сайті компанії. Важливі подробиці:

  • навчаєтеся ви онлайн у реальному часі для кращого засвоєння практичної частини;
  • всі матеріали курсів залишаються у вас протягом місяця, в тому числі відеозаписи занять;
  • викладачами стають інвестори Фрідом Фінанс, які працюють вже понад 7 років у цій галузі.

Приблизно 50% усіх занять — це практичні курси. Перед навчанням варто відкрити брокерський рахунок. Відкриття та його подальше обслуговування безоплатні.

Розбір відгуків про університет Фрідом Фінанс

Розглянемо відгуки учнів, які пройшли курси від Фрідом Фінанс. Це допоможе обрати місце для навчання та конкретні програми.

Андрій Білецький:

«У 2019 році шукав курси з інвестицій, де не буде води. Обрав за відгуками Freedom Finance. Трішки вступної частини було, але одразу майже пішла практика — за це окреме спасибі. На темах про макроекономічну статистику тема непогано мене затягнула. Після проходив ще аналітичний курс. Зараз перейшов на пасивне інвестування».

Марія Костіна:

«Мені не шкода грошей, які витратила на курси в „Фрідом Фінанс“ — нормальні викладачі, детальні розбори кейсів. Сподобалася практична частина, постійно хтось був на зв’язку. Проходила курс по основах роботи на біржі, потім ще купувала технічний та фундаментальний аналіз. Задоволена і знаннями, і практикою».

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА